Sayfa 382/788 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon
Arama sonucu : 6299 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Fonda 63,5 milyon TL kaldı...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by karaoğlan Yazıyı Oku
    Buraya ara sıra bakıyorum yazmazdım ama dayanamadım hiç güleceğim yoktu. İki Fedor olmaz hocam sen Fedon ol. Yanlış anlaşılırsa şimdiden özür dilerim.
    🤣 valla fedon olup sirtaki tabak kırma rakı balık deniz takılmak ve eregl stresi olmadan yaşamak isterdim ne yalan söyliyim 😄

eregl günlük fark( T-2, T-1, T ),haftalık fark,aylık fark, üç aylık fark takas dökümü

https://hizliresim.com/70xyea0
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Fonda 63,5 milyon TL kaldı...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Şimdi bence 5 milyarlık bir geri alım programı açıklamalı...

Biz bu kadar mittalin malını birine aldırmıştık dedik ama şu an o mittalin mallarını almaya çalışmıyorlardır umarım

Yani umarım ne yapıyorlarsa, yaptıklarını biliyorlardır

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Şimdi bence 5 milyarlık bir geri alım programı açıklamalı...

Biz bu kadar mittalin malını birine aldırmıştık dedik ama şu an o mittalin mallarını almaya çalışmıyorlardır umarım

Yani umarım ne yapıyorlarsa, yaptıklarını biliyorlardır
    Oyak 45 TL den çağrı yapsın , halka açıklık oranını %25 e düşürsün, en iyi yatırım kendi şirketine yapılan yatırım, eğer geleceği öngörüyorlarsa neden olmasın, işin içindeler geleceği görüyorlar, en iyi şirket yönetimi biliyordur, antidamping vergisi, marjların düzelmesi, kapasite artırımları, maden yatırımı ve verimlilik yatırımlarını dikkate aldığımızda. Garantide BBVA önce 12 Tl den sonra 15 Tl den Garanti hisselerini 1.5 yıl önce toplamıştı, bugün Garanti 59 TL.

6.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Oyak 45 TL den çağrı yapsın , halka açıklık oranını %25 e düşürsün, en iyi yatırım kendi şirketine yapılan yatırım, eğer geleceği öngörüyorlarsa neden olmasın, işin içindeler geleceği görüyorlar, en iyi şirket yönetimi biliyordur, antidamping vergisi, marjların düzelmesi, kapasite artırımları, maden yatırımı ve verimlilik yatırımlarını dikkate aldığımızda. Garantide BBVA önce 12 Tl den sonra 15 Tl den Garanti hisselerini 1.5 yıl önce toplamıştı, bugün Garanti 59 TL.
    Sn Black_Eagle, Garanti Bankası o çağrıyı yaptığında ayılmamıştık. Şimdi böyle bir fırsat, bir daha gelir mi bilmiyorum, gelse bize vurur mu onu da bilmiyorum. Ama düşününce, şu hisse adeti %25-30'lar, hatta 40'larda bile olsa güzel olurdu...

Bakalım, hayırlısı.

7. Bu hayatta herkes kısmetinde ne varsa onu yer.

ytd

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sn müzikal’e iki kinaye yaptım adam gitti belki 2 ay gelmez. Şimdi arar bir de gönlünü kırdıysam diye gönlünü almaya çalışırım!

Efeye geçen bir laf soktum sonra ondan çok ben üzüldüm ama adam haklısın dedi sen de kusura bakma.

Abi sana ne yapsak olmuyor bak insan halden anlar ama sen sataşmak istiyorsun özelden cevap veremeyecek kadar çekingen korkak ama burada aslan parçası.

Ne diyelim daha sana.

İNSAN ol halden anla onun dışında sen en büyük YATIRIMCISIN biz yanında karınca misali!
    Ben sana kırılmam, küsmem, huyum değildir. Saygısızlığa tahammülüm yok sadece, onu da sende hiç görmedim. Adam gibi adamsın benim nazarımda.

Yazmama sebebim ise farklı. Birincisi sürekli aynı şeyleri söylemeyi sevmiyorum, ikincisi söylenecek söz kalmadı (yeni gelişmeler olursa söylerim), üçüncüsü ise bence daha önemli; buradaki yatırımcının canını sıkmak istemiyorum, zaten yeterince sorunla boğuşuyorsunuz, bir de ben bu duruma odun atmak istemem.

Tek bir eleştirim var sizlere. İyisiyle, kötüsüyle tüm yorumlara açık olun. Biri kötü bir yorum yaptı diye hisse fiyatı düşecek değil, veya tersi. Objektif değerlendirmeler yapabilirseniz yatırımcı okulunda sınıf atlarsınız. Sadece bu durumu eleştirebilirim. Gerisi sizin bileceğiniz iş. Bir de benim iyi niyetimden şüphe etmeyiniz lütfen. Bir şey yazıyorsam bu iyiliğiniz içindir. Ha benden gelecek iyiliğe ihtiyacınız da yoktur, ona da eywallah. Sizin olmasa da bazı arkadaşların oluyor, onları özel mesaja beklerim her zaman olduğu gibi.

Hadi bana bye..

Sevgiler, saygılar, bol kazançlar.

Sayfa 382/788 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •