Sayfa 459/788 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon
Arama sonucu : 6299 madde; 3,665 - 3,672 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by aydinbayrakli Yazıyı Oku
    evet, ama başlangıcı ne alacağız, inşaatı mı. yani çok u zor bu son kapta bilgi vermek. kusura bakmayın, takıldım, samimi bulmadım, 3 milyar geri alım da devam ederken...
    Sayın Aydın, Yani samimiyet yok zaten! Bu adamlar iki yıldır kap Bile atmıyorlardı. Şimdi kafalarında bir şey var ona göre ilerliyorlar. Şimdi maddenin ucundan acık gösterdiler, belki seçim için resmi bir şeyler olacak diye. Belki de hisseyi desteklemek istiyorlar, yani istedikten sonra bunun üzerine 5 Kap daha atılır. Orada sizin aradığınız tarihlerde olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by prison35 Yazıyı Oku
    bende pandemi boyunca almıştım kendimce olan hedefim kadar , blokaj da koydum ,
    bu nedenle ekrandaki maliyet rakamımım façasını bozmak istemiyorum , alım yapsam mı yoksa sakin kal ve izle
    arasındayım dım ve bu akşam ile birlikte biraz izlemede kalmaya karar verdim .
    Bedelsizden sonra kararımı gözden geçireceğim .
    tşk ederim ,
    Hayırlı olsun! Rica ederim.
    Ben yanlış zamanda almışım.

Şimdi bakınca alınabilecek en iyi zamanlar şu zamanlar diye düşünüyorum. Ama daha önce almasaydım şu zor dönemlerde dönüp Ereğli‘ye asla bakmazdım.

Fiyatlama konusunda uçup kaçacak bir şey olacağını zannetmiyorum. Global’de çok büyük bir değişim olmadıkça.

Sizler nispeten hatta fazlasıyla bize göre şanslısınız en azından bana göre 😎

İzlemek lazım dediğiniz gibi heyecana gerek yok, Bugün %5 ve üstü kapatırsa bir düşünürüm kendi adıma ama ben hiç ihtimal vermiyorum. Esas sorun ÇİN ve getirilmeyen vergiler!

yapay zekanın cevabı

1. Yatırımın Açıklanması:

2021 yılında Erdemir, Bingöl-Avnik mevkiinde bulunan demir madeni sahasında yaklaşık 550 milyon dolarlık yatırımla bir peletleme tesisi kuracağını duyurdu.
    Hedef, 250-300 milyon ton civarında manyetit demir cevheri rezervi çıkarmaktı.
    2. Manyetit Cevheri Özellikleri:

Manyetit, %60-72 oranında demir içeren yüksek dereceli bir demir cevheridir.
    Bu nedenle, diğer demir cevherlerine kıyasla daha yüksek bir tenöre sahiptir.
    3. Tahmini Tenör:

Ermaden Bingöl Avnik demir cevheri tenörünün %60 civarında olması beklenmektedir.
    Ancak, bu tahmin kesin olmayabilir ve gerçek tenör sondaj sonuçlarına göre değişiklik gösterebilir.

avnik,bingöl yöresinde aktif olan bir maden şirketinin video görüntüsü 5 yıl öncesine aittir. https://www.youtube.com/watch?v=I-WBhFna76M&t=24s

eregl de bölgede faliyete geçerse böyle bir işletme olacak sanırım.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

5. Takım hazır mı? Mesainin başlamasına 5 dk kaldı. Sayım yapacam sıraya geçin

1 tl marj verdi,,süper %2.20
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7. Info her gun satış tarafında bu kadar hisseyi nerden buluyor.

Acik satış yasak sözde..

Karşılıklı islemle virmanla hisseyi tamda bu şekilde baskiliyorlar.

8.  Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Info her gun satış tarafında bu kadar hisseyi nerden buluyor.

Acik satış yasak sözde..

Karşılıklı islemle virmanla hisseyi tamda bu şekilde baskiliyorlar.
    Nasıl oluyor, İş yatırım sayfamı kullanmıyorum, yoksa orada vardı denerdim! Yani sistemin izin vermemesi gerekiyor, teknk olarak mümkün olmamalı...

Nasıl yapıyorlar peki? SPK'yı eleştiriyoruz da bu kadar da alenen bir şey yapamamaları lazım? Kaldı ki BOFA'ya kafa tutan şirket buna niye itiraz etmiyor?

Sayfa 459/788 İlkİlk ... 359409449457458459460461469509559 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •