Sayfa 276/863 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon
Arama sonucu : 6899 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Laozi Yazıyı Oku
    Bir önceki Mittal satışını yaşamış birisi olarak bundan sonrası belli olmayabilir ve süprizler gelebllir diye düşünüyorum. Büyük çıkışlarda gidene düşükten yol vermek iyidir.
    İşte sorun oradan düşükten yol verilmiyor.Geçen sene de deprem sonrası apar topar tahta kaldırılmış ne hikmetse mital satışa geçmiş idi.Şimdi yine Işık mışık çıktı üfledi tahtayı çektiler 50 51 e mital yine boy gösterdi.
    Tahtada güç belirtisi yok ne yazıkki.Borsaya en küçük satış geldiğinde paldır küldür 40 50 kuruş satış geliyor.
    Borsa yükselirken tınlamıyor falan.Güç yok. 2022 tuprs ı hatırlayın mesela THYAO keza pandemi sonrası.Kütür kütür idi.

2.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    İşte sorun oradan düşükten yol verilmiyor.Geçen sene de deprem sonrası apar topar tahta kaldırılmış ne hikmetse mital satışa geçmiş idi.Şimdi yine Işık mışık çıktı üfledi tahtayı çektiler 50 51 e mital yine boy gösterdi.
    Tahtada güç belirtisi yok ne yazıkki.Borsaya en küçük satış geldiğinde paldır küldür 40 50 kuruş satış geliyor.
    Borsa yükselirken tınlamıyor falan.Güç yok. 2022 tuprs ı hatırlayın mesela THYAO keza pandemi sonrası.Kütür kütür idi.
    Haklısınız... Bundan sonrasında Erdemir yönetimini takip etmek gerekir. Bakalım Erdemir yönetimi olumsuzlukları öme sürmekten vazgeçip de biraz da olumlu yönleri öne sürecek mi? Epeydir yaptıkları açıklamalar 'hisseyi almasanız iyi olur' mesajı tasıyordu🙂 Ya gerçekten zor durumdalar, ya ne yaptıklarını bilmiyorlar veya yaptıklarını bir amaçla yapıyorlar.... Göreceğiz yakında.... Dev bir şirketin gücünü toplama değil de sürünme modunda açıklamalar yapması ilginç...

3. ben olsam bedelsiz ardından bi bedelli mis

hep derim çok lot başa bela

4. Portföy full kırmızı yine iyi kapattık.

5. Kimsenin agzini bicak acmiyor. Ben sorayim bari. +%4 den sonraki dususte mittal satislari devam etti mi sizce?

Mittal satisina karsi iyi durdu mu desek, yoksa zaten mittal satsin diye cikmisti mi desek?

6.  Alıntı Originally Posted by doubt Yazıyı Oku
    Kimsenin agzini bicak acmiyor. Ben sorayim bari. +%4 den sonraki dususte mittal satislari devam etti mi sizce?

Mittal satisina karsi iyi durdu mu desek, yoksa zaten mittal satsin diye cikmisti mi desek?
    Bu kadar hacim ile alış olabildikten sonra kırmız veya yeşilin anlamı yok diyorum....

7. Ben hala şu açıkladığı 45 kuruş temettüdeyim , madem bu kadar kar a temettü veriyordun geçen yıl da pas geçene kadar sembolik bi tutarda temettü verseydin

Mittal temettü almaması için demeyin o kadar maden haberi vs yapan yönetim bilakis satışı kolaylaştırdı , tıpkı şu anki temettü ve bedelsiz de yaptığı gibi

Geçen yıl sembolik de olsa temettü açıklasaydı fiyat farklı yerde olurdu diye düşünüyorum , en azından temettü endeksinden çıkmazdı

8. Zars hocam bitti mi mittal senin hesaba göre

Sayfa 276/863 İlkİlk ... 176226266274275276277278286326376776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •