Sayfa 559/789 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6309 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bir de aslında şu sorular var:

1- Mittal öncesi çok net bir sesizlik vardı KAP dahi atılmıyordunuz ama Mittal sonrası Bofa'ya kafa tutan bir yönetim var, burada değişiklik tartışılmaz bir şekilde çok net ve açık, yönetimin neden böyle birden değiştiğini açıklayabilir misiniz?

2- DAha önceki geri alım programları tam bir fiyasko idi, hep birlikte izledik. Uzun uzun anlatmaya gerek yok.
    (paranın 4'de 1'ini bir günde harcadınız, sonra doğru düzgün devam etmediniz, başlangıçtaki programla yatırımcıya verilen yanlış algılar)
    Şimdi daha bismillah demeden, 1 günde 45-46 liradan 6 milyon lot alıp, 42'lerden hissenin yüzüne bakmaz hale geldiniz.
    Kim yönetiyor bu süreçleri?

3- Mittal sonrası tahtaya uğramayan oyak tahtadan ayrılmaz oldu, bundan da mutlaka haberiniz yoktur değil mi?

Sanırım ben düzgün soru soramıyorum..

notlarımı aldım.

2. soru hakkımı da bunları sorarak dolduracagım hocam.

2.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    bu soruların hiçbirine cevap vermezler
    en azından yüzlerine haykırmış olurum, gitmek istememe nedenim o aslında, bir şey değişmeyecek sinirlerimi bozmaya vakit ayırmama değmez ama diğer yandan da bunları yüzlerine baka baka söylemek istiyorum... Zaten bir sorudan sonra hemen microfonu almak isteyeceklerdir de geçen sene tecrübesizdik verdik bu sefer gidersem alamazlar

çok da iş nedeni ile yoğun bir gün ve içimdeki isteksizlikle birlikte karar veremiyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    notlarımı aldım.

Teşekkürler, umarım cevapları alabilirsiniz ve bizimle paylaşırsınız.

4.  Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    notlarımı aldım.

sağol hasan!

5. Zor yerden sormuşsun Fedoramca=) Peşine adam takarlar bu sorulardan sonra=) Hisse alım stratejileri tam bir fiyaskoydu gerçekten...

6. Sorular o kadar çok ki sorulacak... Çok soru üretirim ben. Yine başka arkadaşlar varsa katılacak...

1- 60 milyar stok var, bu stoklardan kaynaklanan da ciddi zararlar var.
    Evet yanlış öngörmüşüz ve şirkete zarar ettirdik diye düşünüyor mu yönetim? Bu emtiaları hedge edebilmeyi düşündünüz mü hiç?

2- Ülke dolar dolar diye inim inim inlerken Anti-Damping soruşturmasının geçen her saniyesi ülkeye, vatanımıza, milletimize,bayrağımıza, birliğimize zarar verirken, ilgili kurumlar ile iç içe olan şirketimiz hiç mi kulis yapıp da bu süreci hızlandıracak adımlar atamıyor acaba?

Ben gitsem bu halde bu sorularla, bunlar beni içeri alır, elimden lotları da alır... Daha spkya gelemedim bile orada spk yetkilileri de olacak...

7.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Zor yerden sormuşsun Fedoramca=) Peşine adam takarlar bu sorulardan sonra=) Hisse alım stratejileri tam bir fiyaskoydu gerçekten...
    aynı anda yazmışız, bunlar hisse alım derdinde değil bence, bu kadar aptal olamazlar...

Sayfa 559/789 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •