Sayfa 757/825 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807 ... SonSon
Arama sonucu : 6598 madde; 6,049 - 6,056 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Adam hala ısrarla isdmr in fiyatını eregl nin içine sokuyor da hesaplıyor. 40 kere anlattık isdmr halka açık bir şirket değeri zaten piyasada belirleniyor . Kimse görmüyor bunu mital görmedi sattı yabancı görmedi sattı bir bu arkadaş farkında. isdmr i 2 kere fiyatlıyor. Bir piyasadaki isdmr birde eregl nin içindeki isdrm. Ve hala ısrarla bunu yazıp bakın eregl ne kadar ucuz demeye getiriyor.
    ucuz da neden ucuz diye söyleyene de kızıyorlar o nasıl olacak

2. Size ne olması peki bundan? Gidip diğer hisselere de koşa koşa yazıyor musunuz ucuz pahalı diye? Şaşılacak şey hakikaten. Bir insan elinde hisse olmadan sürekli hisse forumuna gelip hisse aleyhine konuşur mu? Bu Eregl'de yüklü para mı kaybettiniz? Erdemir yönetimiyle kişisel husumetiniz mi var? Neden burada hisse ve hissedarlar aleyhinde konuşmak için NÖBET tutuyorsunuz?

3. Defter değeri 1.62 dolar olan hisseyi 1.20lerde değerleyen piyasaya ve piyasa koşullarına da yanıtım şudur:

https://youtu.be/9qC9YFSZBU0?feature=shared

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Size ne olması peki bundan? Gidip diğer hisselere de koşa koşa yazıyor musunuz ucuz pahalı diye? Şaşılacak şey hakikaten. Bir insan elinde hisse olmadan sürekli hisse forumuna gelip hisse aleyhine konuşur mu? Bu Eregl'de yüklü para mı kaybettiniz? Erdemir yönetimiyle kişisel husumetiniz mi var? Neden burada hisse ve hissedarlar aleyhinde konuşmak için NÖBET tutuyorsunuz?
    Tek mantikli aciklamasi var, parali askerler. 2019 Doas formuna bir goz atin hisse 4 tl dip fiyatta Tengrihan diye biri foruma gunde 20 olumsuz mesaj atiyor. Hisse 10 tl yi gecince bir daha hic yazmadi. Adam sanki buhar oldu.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Size ne olması peki bundan? Gidip diğer hisselere de koşa koşa yazıyor musunuz ucuz pahalı diye? Şaşılacak şey hakikaten. Bir insan elinde hisse olmadan sürekli hisse forumuna gelip hisse aleyhine konuşur mu? Bu Eregl'de yüklü para mı kaybettiniz? Erdemir yönetimiyle kişisel husumetiniz mi var? Neden burada hisse ve hissedarlar aleyhinde konuşmak için NÖBET tutuyorsunuz?
    Sn Dmrcelik

Hakikaten anlaşılması zor bir durum.

Eregl yatırımcılarını cok seviyorlar olabilirler bilemeyiz.

2019-2020 6-7 TL arası eregl alımlarım bir sefer temettu ile tekrar aldim diger temettüleri baska senetlerde değerlendirdim onlardaki kazanclarimida eregl/isdmr aktardim.

2019-2024 arası günlük ortalama 5 milyon tl borsa trade hacmim oldu sansim yaver gitti ve o kazanclarimida ereg/isdmr aktardım.

Simdi bunlar ne anlatırsa anlatsın bana vız gelir tirs gider.

Bak memoli abi idolum adamin umurunda mı hisse inmiş çıkmış

Adam pair trade ile katmerli yapiyor.

Bu arada Memoli abiye saygilar sunuyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Tek mantikli aciklamasi var, parali askerler. 2019 Doas formuna bir goz atin hisse 4 tl dip fiyatta Tengrihan diye biri foruma gunde 20 olumsuz mesaj atiyor. Hisse 10 tl yi gecince bir daha hic yazmadi. Adam sanki buhar oldu.

Ters ten tengri han nedir bilir misin.? Biz 2 dolarda iken hedef 1 dolar demiş adamış birader. Ama 2 dolar üstünde hisseyi köpürtüp de 1.2 dolarda araba ile ülkeyi turlama bahanesi ile hisselerini satanlarda!!! var. Tengri han için fazla uzağa bakma. Bak fedor gitti dmrcelik şimdi ali kıran bas kesen sen yaz sen yazma sen neden kötü yazıyorsun sen kimsin ulen modunda. isdmr i ısrarla 2 kere fiyatlayan arkadaş tek kelime yok hatta alkış ama mathias sen neden yazıyorsun diye sorma hakkını kendinde buluyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Ters ten tengri han nedir bilir misin.? Biz 2 dolarda iken hedef 1 dolar demiş adamış birader. Ama 2 dolar üstünde hisseyi köpürtüp de 1.2 dolarda araba ile ülkeyi turlama bahanesi ile hisselerini satanlarda!!! var. Tengri han için fazla uzağa bakma. Bak fedor gitti dmrcelik şimdi ali kıran bas kesen sen yaz sen yazma sen neden kötü yazıyorsun sen kimsin ulen modunda. isdmr i ısrarla 2 kere fiyatlayan arkadaş tek kelime yok hatta alkış ama mathias sen neden yazıyorsun diye sorma hakkını kendinde buluyor.
    1 senedir ayni nakarat. 2 usd iken zaten yuzde 50 sansin vardi ya asagi ya yukari. Aferin bildin tebrikler gel hergun yaz burda bak paraniz 1 yilda bu kadar eridi beni dinlemediniz (zaten senden baska bunu hesaplayabilen yok) eee sonuc eline ne geciyor kardes burda nobetcimisin, bir gorevinmi var. fedora sattirdin bravo. Hadi onun gibi 100 kisiye daha sattirdin dipten onumuzdeki ay hisse diyelimki oldu 50-60 tl. Ne yapacaksin satanlarin zararina ortakmi olacaksin. Muneccimmisin gaipten habermi aldin. Benimde 15 yilda sattigim bir suru hisse oldu. Sattiktan sonra hicbirinin forumuna gidipte bak ben sattim siz satmayanlar zarar ettiniz yazmadim. Psikolojik sikintilarinmi var nedir anlamadim. Yorumlarinda hep yonlendirme amacli daha bir tane sektorle alakali faydali yazini goremedik.

8.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    almak için doğru zamanı bekliyordur , bakın dün sn müzikal ne güzel yazdı 150 usd olmadan bulaşma diye , şimdiden alıp neden hamallık yapsın insanlar , mazallah 2 usd üstünden alıp hamallık yapmak da var

Sayfa 757/825 İlkİlk ... 257657707747755756757758759767807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •