Sayfa 541/826 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 6604 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Tek yapmamız gereken şey beklemek. Kulağa kolaymış gibi gelse de ,sabır sanıldığından daha zor bir şey.Bu sabrı gösterenleri tebrik etmek gerekir , ileride karlışılığını kesinlikle alacaklardır.
    fırsat maliyeti çok yüksek ama

bu enflasyonda kazancı geç enflasyona karşı bile korumadı

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sevgili Subutay, senin kelimelerin bana batmaz anlam ne kadar kayarsa kaysın

Doğru diyorsun ama sanırım ben gerçek bir uzun vadeciyim Yani bu hiç denemediğim bir yatırım stratejisiydi ve şimdi acı, acı deniyorum işte...

Yeni alım yapmayacağım, alırsam yıl sonu toplu alacağım, mevcutları satmam, bu saatten sonra al sat da yapmam.
    Teşekkür ederim=)

Valla Fedoramca; borsa, sanki paranızı fonlara bırakın, tek tabanca hisse peşinde koşmayın kıvamında ilerliyor. Fonlar hep %200 kazandırıyor, kaybeden kim, kimin parası ben anlamıyorum=) Tefasa bakıyorum, en dandik fon %50 koymuş cebe=) Bunların sabit durmadığını da biliyorum, yani bizim gibi park edenleri net avlıyorlar ana fikrimdir=) Kırgınım=)

3.  Alıntı Originally Posted by Subutay Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim=)

Valla Fedoramca; borsa, sanki paranızı fonlara bırakın, tek tabanca hisse peşinde koşmayın kıvamında ilerliyor. Fonlar hep %200 kazandırıyor, kaybeden kim, kimin parası ben anlamıyorum=) Tefasa bakıyorum, en dandik fon %50 koymuş cebe=) Bunların sabit durmadığını da biliyorum, yani bizim gibi park edenleri net avlıyorlar ana fikrimdir=) Kırgınım=)
    İş çeşitlendirmeye geliyor işte... Ama en nihayetinde çeşitlendirsen de, yani, dolar, fon, borsa, mevduat tarzında, sonuçta kafa kafaya geliyorsun bir süre sonra... Ereğli'de o süre gelmedi bence... KAfa kafa süresi...

Tabii,şartlar da sürekli değişiyor, geçen sene dolar alan şikayetçi idi, ama hesabı dolara göre yapıyoruz...

2 sene önce ev alma Ereğli al diyorduk, 2 sene sonra belki tekrar ev alma Ereğli al diyeceğiz...

Fonlara bakıyorum, kimi borsadan kazanmış kimi dolardan, e zaten dolara, borsaya koysan da benzerini kazanacaktın... (ereğli hariç)

Sonuç, hep kazanmak istiyoruz...

4. Ereğli ne zaman 4 dolar oldu diyorlar ya... Koç ne zaman 4 dolar oldu da, şimdi 6 doları geçti?

Ereğli'ye de o kârlar gelirse, 4dolar da olur 5 dolar da olur...

5. kardemirde kan gövdeyi götürüyor akşam bize yansıyabilir.

6. Ben petkim e bakıyorum, koca petkim ne hale geldi ya.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku

Sonuç, hep kazanmak istiyoruz...

Valla Fedoramca, seneden seneye temettümü alır, birikim yaparım hayalleriyle girdik kapıdan, borsa kim kime korsacı olduk robotların yüzünden. Kazanmak değil de ortak olma gayemiz vardı, garip oldu durumlar=)

8. TL günlük

Usd günlük

Uzun vade yatırımcı olmaya çalışıyor.

Sayfa 541/826 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •