Sayfa 135/789 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon
Arama sonucu : 6310 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Aslında satışın zamanlaması yatırımcı olmak isteyen için bir fırsat barındırıyor.

Bilanço gelecek, eğer iyi bir bilanço gelirse umutlar yeşerecek. Ama satış bu arada devam edecek. Satışla birlikte, artık momentumun değiştiğine inanan yatırımcı alım tarafında istekli olacaktır bana göre. O sebeple bu bilanço çok ama çok önemli.

İyi bilanço görürsem, ben bile bu satıştan faydalanmak isteyebilirim

2.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bu sefer bitirir sanırım. Agresif sattı ona rağmen ereğli iyi dayandı. Bitene kadar fiyatı çok baskılamayabilir. Zaten 4 günde biter bu satış. Sonra ne olacak önemli olan o bence. Bu satışın zerre anlamı yok.
    İyi bilancoda kanli 2 saatte biter o satis,dun 35m a yakin satisi oldu ve karsilayan biri var,kimdir nedir ogreniriz yakinda. Eregli beklenti ustu bilanco+ biraz temettu ile portfoylerindeki kuskunleri geri cagirmasi lazim.

3. bilanço akşam geliyor demi arkadaşlar
    Buradaki görüşler kişisel görüşlerimdir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Aslında satışın zamanlaması yatırımcı olmak isteyen için bir fırsat barındırıyor.

Bilanço gelecek, eğer iyi bir bilanço gelirse umutlar yeşerecek. Ama satış bu arada devam edecek. Satışla birlikte, artık momentumun değiştiğine inanan yatırımcı alım tarafında istekli olacaktır bana göre. O sebeple bu bilanço çok ama çok önemli.

İyi bilanço görürsem, ben bile bu satıştan faydalanmak isteyebilirim
    Günaydın tam yazacaktım sana, akacaksın herhalde diye sen yazmışsın!

Bilanço iyi gelmez, satış 4 günde bitmez, sektör, çin her taraf zaten berbat, ky ya 140 milyon lot daha yıkınca kalkamaz bu gemi.

Tecrübe ile sabit, biz yaşadık sen yaşama.

Uyarmak istedim! 😂😂😎😂

5.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    İyi bilancoda kanli 2 saatte biter o satis,dun 35m a yakin satisi oldu ve karsilayan biri var,kimdir nedir ogreniriz yakinda. Eregli beklenti ustu bilanco+ biraz temettu ile portfoylerindeki kuskunleri geri cagirmasi lazim.
    2 saat biraz iddialı olmuş. O malı alacak olanlar park pozisyonunda. Bilançonun iyilik derecesine göre 4 gün 2 güne inebilir. 2 saatin mümkünatı yok

6. Ben Ereğlileri satıp dolar basan nvdia ya geçeceğim, tavsiye ederim sn müzikal. Sn farkı hesaplarız.
    Devir teknoloji devri..

Ytd
    1 ölç 10000 biç!

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Günaydın tam yazacaktım sana, akacaksın herhalde diye sen yazmışsın!

Bilanço iyi gelmez, satış 4 günde bitmez, sektör, çin her taraf zaten berbat, ky ya 140 milyon lot daha yıkınca kalkamaz bu gemi.

Tecrübe ile sabit, biz yaşadık sen yaşama.

Uyarmak istedim! ��������
    Ben bildiğin ky lerden değilim Teşekkürler uyarın için, bakacağız duruma. Bilanço sonrası değerlendirme yapacağım. İzliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ben Ereğlileri satıp dolar basan nvdia ya geçeceğim, tavsiye ederim sn müzikal. Sn farkı hesaplarız.
    Devir teknoloji devri..

Ytd
    1 ölç 10000 biç!
    Nvdia baştacı. Pek bir severim, severim de sen yine tepeden giriyorsun. Satayım sana mallarımı özel emirle

Sayfa 135/789 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •