Sayfa 603/791 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 6322 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Yelpaze bu borsa iş grubu koç grubu ve oyak grubu derim. Temettü olsun dedim. Eregl de maden froto da elektrikli araç romanya yatırımları dedik. Froto da yanılmadık ama eregl bizi yanılttı. Stop olmayı bilmeli bir noktada. KY bunu yapamaz tam tersine hava kaçıran balona daha fazla hava üflemeye çalışır. Paçal yapmak yanlış fiyat ve zamanla mada uzun vade de bile altından kalkamayacağınız maliyetlenmelere yol açar. Halkb tkfen vestl gibi şirketlerin dolar bazlı grafiklerine bakıldığında bu ortaya çıkar.Aslında geriye dönüp bakıldığında 2013 yılında 5 doları görmüş borsamızın hala 3 dolar altında sürünmesi bile uzun vade kavramının bizim borsamızda pek de çalışmadığının bir göstergesi değil midir. Ki şu son 2 senede 20 senede bir gelen ralliye rağmen.

2. Mathias bu forumdaki bir çok kişi bu söylediklerine %100 katılır.

Forumda sana karşı olanların merak ettiği şey, sürekli bunları burada tekrar etmekteki amacın.

Amacın;

Kendi başarını insanlara hergün göstererek, kendini tatmin etmek mi, onların başarısızlıklarından güç alıp, kendi narsist düşüncelerinde boğulmak mı?

Yoksa Yunus Emre'den yola çıkarak, ben zamanında bir hata yaptım ama başka canlar yanmasın, "gelin tanış olalım, işi kolay kılalım" düsturu ile iyilik yapma çabası mı?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Yapın 10 hisselik portföy... Yeter de artar.. Alacaklarınız da belli zaten.. bu sene pirim yapmayan seneye yapar olmadı öbür seneye yapar... Yada hiç emin olamadınız koç iştirakleri fonu alın. İş bankası ,iştirakleri fonu alın.. yanına da bir yurt dışı ağırlıklı fon alın.. AFA , AFT, YAY, AFV, RTG vs.... kafanız rahat etsin.

Ne burda akşama kadar mathias ve fedoru okuyup duruyorsunuz Hele mathias hiç çekilmiyor Adam söylediği tüm doğru sözleri üslubu ile batırıyor
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
    Büyün mesele bizim ky nin maceracı olması, tek hissede ısrar etmesi. Sürekli ekrana bakması.. bir mok var sanki.. baktında ne oldu ?

5. Hep diyorum, sepet candır gerisi heyecandır.

Tak sepeti koluna, sonra vur çekemeyenlere tokadı bi ona bi buna bi ona bi buna

6. Yine kabak bana patladı, yakında uzaklaşıp forumdan sahil kasabasına yerleşeceğim zaten...Yaz da geldi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,350
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Yine kabak bana patladı, yakında uzaklaşıp forumdan sahil kasabasına yerleşeceğim zaten...Yaz da geldi...
    Yok sen bağımlılık yaptın bize artık.. Kaçmak yok.. Bunlara katlanacan

8.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Büyün mesele bizim ky nin maceracı olması, tek hissede ısrar etmesi. Sürekli ekrana bakması.. bir mok var sanki.. baktında ne oldu ?
    Yeterince bakıp küfredince grafiği etkiliyoruz bence

Sayfa 603/791 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •