Sayfa 837/837 İlkİlk ... 337737787827835836837
Arama sonucu : 6693 madde; 6,689 - 6,693 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bugün 2. el araç aldım tam ben de, tok kapılı olanından

Satış görevlisinin dediğine göre piyasa gerçekten cacık. Benim baktığım aracın muadilleri 100-150 bin üzerinden satılıyor sahibindende. Kurumsal firmanın kendi sitesindeki fiyatla sarı sitedeki fiyatın arasının bu kadar açık olduğunu görünce dayanamadım soluğu bayiide aldım, baktım ağır bir sıkıntısı yok alıverdim. Ne zamandır istiyordum en büyüğünden bir SUV sahibi olmayı. Bugüne kısmetmiş.

Piyasa reelde gebermiş. Sahibindende enayi arıyorlar o fiyatlara.
    Hayırlı olsun Patrick. Allah kaza bela vermesin. Ford alsaydın bari, belki olurdun lord 🤣

TH Abi haklı.. mühendis adama göre değil borsa.
    Bedelsiz.. tamam olabilir ama nakit temettü işine kesinlikle aklım yatmıyor..
    Benim cebimdeki parayı bana stopaj kesintili şekilde tekrar geri verecekse şirketin kasadan çıkan para kimin cebine gidiyor..
    Bunu bi anlasam zaten bırakcam bu işleri..

Çok bildiğimden değil, bilmediğimden.

Hayırlı olsun.
     Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bugün 2. el araç aldım tam ben de, tok kapılı olanından .
    Teknikte zorlama yoktur..

3.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bugün 2. el araç aldım tam ben de, tok kapılı olanından

Satış görevlisinin dediğine göre piyasa gerçekten cacık. Benim baktığım aracın muadilleri 100-150 bin üzerinden satılıyor sahibindende. Kurumsal firmanın kendi sitesindeki fiyatla sarı sitedeki fiyatın arasının bu kadar açık olduğunu görünce dayanamadım soluğu bayiide aldım, baktım ağır bir sıkıntısı yok alıverdim. Ne zamandır istiyordum en büyüğünden bir SUV sahibi olmayı. Bugüne kısmetmiş.

Piyasa reelde gebermiş. Sahibindende enayi arıyorlar o fiyatlara.
    Hayırlı olsun.Bende düşünüyorum yakın zamanda. Sarı sitede fiyatlar gerçekten çok şişik. Marka model ne acaba.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Bu arada şaka bir yana , normalde düşük lotlu hisselerde bedelsizler coşkuyla karşılanıyor ama eregl lotu ciddi manada artacak şimdi. Bu durum hisseye olumsuz mu yansır acaba? Bir yandan da diyorum ki, işler düzelip karlılıl arttığı sürece lot sayısının falan ne önemi var. Fakat zaten bezdik 2 senedir , bir de iyice hantallaşırsa mahvoluruz. Ne dersiniz?

5.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Bu arada şaka bir yana , normalde düşük lotlu hisselerde bedelsizler coşkuyla karşılanıyor ama eregl lotu ciddi manada artacak şimdi. Bu durum hisseye olumsuz mu yansır acaba? Bir yandan da diyorum ki, işler düzelip karlılıl arttığı sürece lot sayısının falan ne önemi var. Fakat zaten bezdik 2 senedir , bir de iyice hantallaşırsa mahvoluruz. Ne dersiniz?
    Farketmeyecek robotlar kademelere x2 lot koyacak

Ben bu hissede beşinci yılımdayım.

"isdmr/eregl" beş yıldır tek bir alici görmedim tahtalarda surekli satıcı var piyasa bankofun tradeleri ile hisse yükseliyor yine aynisi olur değişen bir sey olmaz.

Fonlarda tzd harici eregl tasiyon yok gibi var onlarında orani cok az.

Piyasayi ayakta tutan fonlar.Yabanaci zaten almiyor. Hisselerin büyük çoğunluğu yerli yaririmcilarda..Yani bizlerde..

İsin garip tarafı oyak tefas fonlarinda da eregl hissesi giremedim isdmr var fakat eregl bulamadim.

Sayfa 837/837 İlkİlk ... 337737787827835836837

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •