Sayfa 650/828 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 6620 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Mathias'ın haklılığına ve şu ana kadar kusursuz öngörülerine istinaden, içim kan ağlayarak, istemeye istemeye Ereğli'den çıkmış bulunuyorum.

Vatana millete hayırlı olsun...

Bundan sonra hisse primlenirse ahım satmama vesile olanların üzerinde olsun...

Kendime son model bir araba alıp, ailemi ve işleri ayarlayabilirsem de Türkiye turuna çıkacağım.

Yaz geldi!
    Yıktın şimdi tüm Erdemir ailesini

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    2 haftada manyak ticaret, içeriği neyse artık

Çok merak ediyorsan telefonunu at özelden. Gel bi çayımı iç. Ticaretten günlük para geldiğini yazdım burada. Kurduğum işi yapmaya devam ediyorum. Ticaretten gelen 1 aylık parayla girişi yaptım.

3. Fedor 2 güne kalmaz geri gelirsin! Şaşırdım satmana!

4.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Fedor 2 güne kalmaz geri gelirsin! Şaşırdım satmana!
    .................................................. .................................................. .................................................. ............

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    .................................................. .................................................. .................................................. ............
    Vay be sonunda Fedora da sattırmışlar.

6. Fedor satmana sebep, alttan alırım düşüncesi ise anlarım, ne oldu ne değişti de sattın?

7.  Alıntı Originally Posted by Darkfox Yazıyı Oku
    Çok merak ediyorsan telefonunu at özelden. Gel bi çayımı iç. Ticaretten günlük para geldiğini yazdım burada. Kurduğum işi yapmaya devam ediyorum. Ticaretten gelen 1 aylık parayla girişi yaptım.
    Eş dost beni bekliyor memlekette, gene de sağol kibar teklifin için

8.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Fedor satmana sebep, alttan alırım düşüncesi ise anlarım, ne oldu ne değişti de sattın?
    Felaket tellallarına uydu. Korkuttular adamı. Yapcak bişey yok. Fedorsuz devam edeceğiz yola.

Sayfa 650/828 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •