Sayfa 832/832 İlkİlk ... 332732782822830831832
Arama sonucu : 6655 madde; 6,649 - 6,655 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. https://twitter.com/leventagan/statu...GAdMDtRwQBCp8g

Swap kanalları açılacak haberleri dolaşıyor.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    ..
    Bu açıdan bakınca para kaybetmemek de ( enflasyona yenilmek + hisse değer kaybı) bir şeymiş!
    Sayın fedoramca , bu günlerde ya Zdx Abini kehaneti tutacak.. ya da TH Abinin.. Ben de PipideDurmazPeriyanApla.. gibi elimde; eski zarardakiler haricinde; pek tutmamaya çalışıyorum.

XU100 Günlük
    Teknikte zorlama yoktur..

3. BOFA ne zaman böyle yüklü alım yapsa 1-2 gün içinde döndü kustu hepsini. Şimdi de bilanço veya olası bir bedelsiz üzerine operasyon yapıyor olabilir yine.

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    BOFA ne zaman böyle yüklü alım yapsa 1-2 gün içinde döndü kustu hepsini. Şimdi de bilanço veya olası bir bedelsiz üzerine operasyon yapıyor olabilir yine.
    Ver coşkuyuuu , simdi bofa bilanco'dan sonra mali boşaltirsa da ben demistim dicek at bin tane senaryo hangisi tutarsa ben demiştim dersin , 37 iken de neden 32 olmasin sat veriyor diyodun , seni dinleyen 1 ayda %20 kayipta , TH in Mathias out

5.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Ver coşkuyuuu , simdi bofa bilanco'dan sonra mali boşaltirsa da ben demistim dicek at bin tane senaryo hangisi tutarsa ben demiştim dersin , 37 iken de neden 32 olmasin sat veriyor diyodun , seni dinleyen 1 ayda %20 kayipta , TH in Mathias out
    Of yazdım, düzeltme yapayım derken yanıt silindi komple neyse, özetle Bofa'nın sicilini biliyoruz bu konularda. Ne yapacağı belli olmaz. Bilanço çok sürpriz bir olumlu gelişme beklemiyorum şahsen. O sebeple yüzde 10 bir satış yaptım 45.54'ten. Tabi bu şahsi fikrim kimseyi etkilemek istemem. Belki biraz da 2 senelik sürecin verdiği ümidi kesme hali. Sürekli hayal kırıklığı yaşayınca... Bofa alırken diğer 9 milyon satmış bugün. Bakalım ne olacak yarın ve bilanço günü. Umarım artık yukarı çevirir yönü.

Sayfa 832/832 İlkİlk ... 332732782822830831832

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •