Sayfa 593/789 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon
Arama sonucu : 6307 madde; 4,737 - 4,744 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Yönetimin Mittale teklif götürdüğüne inanmıyorum. Götürdüyse de hisse başı .50 cent filan teklif etmişlerdir. Lotlari almaya çok meraklı olsalarda piyasadan alırlardı(aldirirlardi)

2. Bu ifadeyi de hiç sevmedim...belirsizlik kokuyoır...Temettü dağıtım tarihi şirketin nakit projeksiyonu göz önüne alınarak tek seferde ödenecek şekilde YK tarafından belirlenecek...açıkla gitsin işte....

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Bu ifadeyi de hiç sevmedim...belirsizlik kokuyoır...Temettü dağıtım tarihi şirketin nakit projeksiyonu göz önüne alınarak tek seferde ödenecek şekilde YK tarafından belirlenecek...

Burada bir şey planlıyorlar bence... Bugün tarih açıklasalar netleşecekti, mesele başka bir şey olmalı.

4.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Burada bir şey planlıyorlar bence... Bugün tarih açıklasalar netleşecekti, mesele başka bir şey olmalı.
    Dağıtacağı 45 kuruş, zamana yenilip 30 kuruşa düşecek bu gidişle...

5.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    Yönetimin Mittale teklif götürdüğüne inanmıyorum. Götürdüyse de hisse başı .50 cent filan teklif etmişlerdir. Lotlari almaya çok meraklı olsalarda piyasadan alırlardı(aldirirlardi)
    Yazdım yazdım sildim. Sen yazınca tekrar benzer cümleleri yazayım...

GK'da geçen sene aradık açmadılar ulaşamadık dediler. Bu sene aradık, piyasadan satacağız demişler. İkisinden biri yalan, yada ikisi de yalan... Kesin olan bir şey var ki en az bir yalan var!

Size satalım deseler nasıl alacaklardı, birine mi aldıracaklardı gizliden yoksa grup mu alacaktı, Ereğli'de para yok sonuçta bunun için.

Peki eğer emelleri varsa, sence vazgeçmişler midir bundan Mittal piyasaya satacağız dedi diye, bence vazgeçmemişlerdir.

Eğer almak istiyorsa hissenin yükselmemesini istememeleri de gayet doğal ...

Fakat Mittal sonrası şirketteki bariz değişikliğe ve 46'dan alıp 42'den almamayı da bu yukarıdaki durumlar ile örtüştüremiyorum...

Arkadaş haklı biz 3 yıl bekleriz onlar 6 ayda alır alacağını.

6.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Dağıtacağı 45 kuruş, zamana yenilip 30 kuruşa düşecek bu gidişle...

Dolarda tutuyorlarsa, yükselsin seçim sonrası öyle bozarız diye düşünüyorlardır belki...
    Ben bir ara eğer hissenin yükselmesini istiyorlarsa artırırlar belki diye düşünüyordum. Yine de tarih belirtmemeleri garip tabii.

Yaşayıp göreceğiz ne desek boş...

7. Aslında net tarih belirtmediler ama Baran Bey önümüzdeki hafta ya da 10 gün içerisinde YK toplanır ve temettü tarihi belli olur gibi bir laf etti.

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Dolarda tutuyorlarsa, yükselsin seçim sonrası öyle bozarız diye düşünüyorlardır belki...
    Ben bir ara eğer hissenin yükselmesini istiyorlarsa artırırlar belki diye düşünüyordum. Yine de tarih belirtmemeleri garip tabii.

Yaşayıp göreceğiz ne desek boş...

8.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Aslında net tarih belirtmediler ama Baran Bey önümüzdeki hafta ya da 10 gün içerisinde YK toplanır ve temettü tarihi belli olur gibi bir laf etti.
    Muhtemelen orda yetkili olarak konuşan kişilerde zaten bilgi sahibi degillerdir ki, o işlere büyük büyük babalar bakar dağıt emri gelir yukarıdan kap a aciklamasi düşer

Sayfa 593/789 İlkİlk ... 93493543583591592593594595603643693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •