Sayfa 782/828 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792 ... SonSon
Arama sonucu : 6621 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Şu anda Avrupada Thyssen Krupp yüzde 6, Salzgitter yüzde 5, Arcelor mittal yüzde 0.7 yukarıda.
    Demir çelikler güzelleşiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Ben seni dinleyip alsaydım. Elimde fazladan 2 milyon olsaydı hadi, Hayatımda çok şey değişmezdi zengin de olamazdım!
    Sen bunları söylerken ben sana Ereğli‘de şort yap paraya para para demezsin dediğimde beni dinleseydin, sen TH olurdun, zengin olurdun,paraya para demezdin, tekne alırdın, Zengin olurdun ama yine gelip buralara boş boş yazardın!

Şimdi ben mi senin yatırımcı dostunmuşum sen mi benim?
    Fazladan bir 2 milyonu elinin tersi ile iten üstüne arkadaşına şaaakkkadak çıkarıp 600.000 borcu arkadaşına veren hatta bu uğurda yüzde 50 zarardaki eregl lerini satan gönül dostu yüce insan fedor bana para kazanma dersi veriyor. Kafalar nasıl çiçek öfff..

eregl yatırımcısının hali

3. Elimde varken, Ereğli hata diyenler ve eleştirenler, velevki yanlıştan döndüysem, şimdi beni tebrik etmeleri gerekirken, yine eleştirince ve aynı şeyleri söyleyince garip oluyor!

Hatta komik.

ADAMLARI TERSTE BIRAKTIM!

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Tutturmuşsun bir isc. Kaç yıl bekletti 5 10 ? Dolar bazlı 5 de birine inmiş oradan almışsın (tebrikler bu arada) tutup bunu daha düşüş trendi bile sona ermemiş eregl ile bir tutuyorsun. eregl 2028 de hala 1 dolarda sürünüyor olursa haklı olabilir de. Elmalar armutlar. eregl dolar bazlı aç grafiğine bak daha çok erken olduğunu kendi gözlerinle göreceksin. Daha yatayda bıktırıcı inişli çıkış lu gel-gel li trend başlamadı. Bu başlayacak. Kaç ay/sene sürecek. Sonra trend oluşumuna dair güç belirecek. Orada bile ilk başlarda çok sert düzeltmeler başlayacak. Ondan sonra herşeye rağmen devamlı yükselen bir trend gözlemleyeceğiz. O zamanlar burada 5 senedir bekliyorum satıyorum daha gitmezciler türeyecek bunlara inat devamlı yükselecek. Ama daha zamanı var. Hatta çoook var.
    Sen daha sana anlatılanı bile anlamamışsın. Nooolur TH abin senide alıp götürsün yelkenlisi ile giderken.

https://www.youtube.com/watch?v=UYt_WagigJA

Ben inan ki bilginin ve aklının almayacağı kadar naif bir insanım.

Not: FROTO satış yerken mesela hiç gıkın çıkmıyor. Sen oradakileri bilgilendirsene.....
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by pisyedili01 Yazıyı Oku
    Ben de Sn Yelpaze ve sn müzikal dostlarıma teşekkür ederim.Hayrlı cumalar.
    Saygılar
    Sana da güzel kardeşim. Mesajı yeni gördüm gecikme ondan.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sen daha sana anlatılanı bile anlamamışsın. Nooolur TH abin senide alıp götürsün yelkenlisi ile giderken.

https://www.youtube.com/watch?v=UYt_WagigJA

Ben inan ki bilginin ve aklının almayacağı kadar naif bir insanım.

Not: FROTO satış yerken mesela hiç gıkın çıkmıyor. Sen oradakileri bilgilendirsene.....
    Birşey anlatmadın ki neyini yanlış anlim. Dolar bazlı grafiğe bak diyorum düşüşün bittiğine dair bir emare görebiliyor musun diyorum ? Cevap yok. Neyi savunuyorsun burada anlamıyorum . Ciro yok . Marjlarda bir toparlanma yok. Çin tarafı büyük sıkıntı. Tosyalı tarafı hala orada duruyor. Tahtaya 500 küsür milyon lot inmiş. Ortağı satmış tası tarağı çıkmış.Endeks 1.5 dolardan 3 doları aşmış bu 2 dolardan 1 dolara inerek dolar bazlı yüzde 25 ine düşmüş göreceli olarak. Günlük al-sat çıların şucu bucu ların elinde bir aşağı bir yukarı oynuyor. Sırf inat olsun yazanlar kervanına katılma sana arkadaş tavsiyesi. eregl nin daha zamanı var. Hemde çok uzun bir süre olabilir.
    Bedelsiz ayağına bir gel gel yapabilirler ama hedef değişmez yeniden satış yer yeniden 1 dolara yelken açar.

Yok eregl 3 dolara hareket başlayacak sa eğer dediğin gibi falan nedenleri ile açıkla benim yaptığım gibi oturup tartışalım. Bunu yazıyorsam da seni ciddiye aldığımdan dır. Yoksa zaten bugün kü yazıları oku buranın dalga dümen seviyesi belli.

Solda kutucuğun içindeki yatay hareketi görüyorsun değil mi. Öncesindeki düşüş trendini ? O yatay kaç sene sürmüş Tam 1.5 sene.Hatta 2 seneye yakın.

7.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Şaka yaptınız desem komik değil. Laf olsun beri gelsin torba dolsun

Takdırın iyi gelir.
    Evet buranın dalga dümen seviyesi belli. Neyse ki Mathias üstad var marş marş 1 dolar diyor anten falan paylaşıyor.

8.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Birşey anlatmadın ki neyini yanlış anlim. Dolar bazlı grafiğe bak diyorum düşüşün bittiğine dair bir emare görebiliyor musun diyorum ? Cevap yok. Neyi savunuyorsun burada anlamıyorum . Ciro yok . Marjlarda bir toparlanma yok. Çin tarafı büyük sıkıntı. Tosyalı tarafı hala orada duruyor. Tahtaya 500 küsür milyon lot inmiş. Ortağı satmış tası tarağı çıkmış.Endeks 1.5 dolardan 3 doları aşmış bu 2 dolardan 1 dolara inerek dolar bazlı yüzde 25 ine düşmüş göreceli olarak. Günlük al-sat çıların şucu bucu ların elinde bir aşağı bir yukarı oynuyor. Sırf inat olsun yazanlar kervanına katılma sana arkadaş tavsiyesi. eregl nin daha zamanı var. Hemde çok uzun bir süre olabilir.
    Bedelsiz ayağına bir gel gel yapabilirler ama hedef değişmez yeniden satış yer yeniden 1 dolara yelken açar.

Yok eregl 3 dolara hareket başlayacak sa eğer dediğin gibi falan nedenleri ile açıkla benim yaptığım gibi oturup tartışalım. Bunu yazıyorsam da seni ciddiye aldığımdan dır. Yoksa zaten bugün kü yazıları oku buranın dalga dümen seviyesi belli.

Solda kutucuğun içindeki yatay hareketi görüyorsun değil mi. Öncesindeki düşüş trendini ? O yatay kaç sene sürmüş Tam 1.5 sene.Hatta 2 seneye yakın.
    Çoğunu tamamlamış işte. Aşağı yukarj geçenlerde paylaşılan 100 bilmem kaç haftalık tabloyu andırıyor durum.

Sayfa 782/828 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •