Sayfa 482/789 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon
Arama sonucu : 6309 madde; 3,849 - 3,856 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Çok umrumda değil ama OYAK alım mı yapıyor, oyalıyor mu anlamadım...

Alacaksan al buralardan her gün 2-3 milyon eğer toplama niyetin varsa, yok amacın oyalamaksa demek ki başka bir şey düşünüyorsun..

GK'dan sürpriz bir şeyler çıkarsa şaşırmam, çıkmazsa da şaşırmam

2.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Hepsi kötü hepsi berbat thy 8 ay öncesinin fiyatın altında bilançosu herseyi şiir gibi
    Sebeplerini yaziyoruz
    Ttrak bilançosu bak
    Bir de grafige bak neredeyse yarı yarıya düşmüş tepeden geri bile alamıyor düşüşü
    Sebep çok açık
    Burda bir dünya insan
    Ya şunu demeniz lazım
    Bu adam aylardır hergun 1 2 milyar satıyor
    Bu mal nereden geliyor aylardır hergun
    Bu mal nasıl bitmiyor
    Sormadığıniz için
    Elinizdeki hissenin enflasyona karşı erimesini izliyorsunuz
    Sor sor sor !!!
    Bu 2 3 kurumun malı nasıl bitmiyor
    Hisse yatırımcıları perişan oldu .l
    Hiç öyle 20 den aldım 40 oldu 10 dan aldım 50 oldu goygoyuna girmeyin
    2 3 yıl önce 20 tl ye alınan don şu an 350 tl oldu !!
    Abi sormuyor muyuz sence? Devlet, Spk bu işlere dur demiyorsa biz ne yapabiliriz? En üst ağızdan cumhurbaşkanı söyledi manipülasyona izin vermeyeceğiz vs diye. Mehmet şimşek benzer şeyler söyledi...Spk'ya da eminim birçok kişi yazıyor. Ben de yazdım birkaç kez. Ne yapalım başka, yürüyüş mü?

3.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Abi sormuyor muyuz sence? Devlet, Spk bu işlere dur demiyorsa biz ne yapabiliriz? En üst ağızdan cumhurbaşkanı söyledi manipülasyona izin vermeyeceğiz vs diye. Mehmet şimşek benzer şeyler söyledi...Spk'ya da eminim birçok kişi yazıyor. Ben de yazdım birkaç kez. Ne yapalım başka, yürüyüş mü?
    Deprem sabahi borsa kapatılmıştı
    Bu 3 badem bisti zorla açtırıp 3 gün tabana yapıştırdı
    Orada başı yatırım finans çekti ama bofa da dakikalar içinde taban veriyordu tahtaları
    Ama ağır dikkat çeken yat. Fin. İdi
    İnsanlar twiter da ohaa noluyor dedi deprem unutuldu twitte hep 1. Gündem yat Fin oldu
    Kanlı para resimleri ile yat Fin etiketlendi
    Yat Fin çok uzun zaman ortada görünmedi işlemler iptal edilip kapatıldı borsa yoksa 2 gün taban daha yiyecekti
    Cokkk Etkili oluyor ama insanlar ne olup bittiğini bilmiyor maalesef farkedebilseler çok şey olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Yarın demirde kendime göre ciddi alım yapmayı düşünüyorum. nisandan beri başlayan trendin dibinde bence ..Ama yakın stoplu gideceğim.. 43 altında kapanış yapmasa iyi olur... yaparsa zarar keserim.. [IMG][/IMG]
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by D83 Yazıyı Oku
    Yat Fin çok uzun zaman ortada görünmedi işlemler iptal edilip kapatıldı borsa yoksa 2 gün taban daha yiyecekti
    Cokkk Etkili oluyor ama insanlar ne olup bittiğini bilmiyor maalesef farkedebilseler çok şey olur
    Çok haklısınız, toplumsal bir tepki oluşsun istiyorsunuz ama ne bu ülke öyle bir ülke, ne de bu insanlar (yani toplumu oluşturan bizler ) öyle insanlar...

O yüzden çok çabalamaya gerek yok... Bir kere öyle tepki verildi diye çok bir anlam ifade etmesin size, 40 yılda bir öyle şeyler olabilir.

Sizi çok iyi anlıyorum ama yapacak bir şey yok.

Adamın, fatiha okuyan imama müdahale edip, durdurduğu, duayı yarıda kestirdiği bir ülke burası

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
     Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Çok haklısınız, toplumsal bir tepki oluşsun istiyorsunuz ama ne bu ülke öyle bir ülke, ne de bu insanlar (yani toplumu oluşturan bizler ) öyle insanlar...

O yüzden çok çabalamaya gerek yok... Bir kere öyle tepki verildi diye çok bir anlam ifade etmesin size, 40 yılda bir öyle şeyler olabilir.

Sizi çok iyi anlıyorum ama yapacak bir şey yok.

Adamın, fatiha okuyan imama müdahale edip, durdurduğu, duayı yarıda kestirdiği bir ülke burası
    Ya bırakın bunları.. Kimseyi değil kendinizi suçlayın.. Bende yaptım benzer hataları geçmişte.... tek hisse ile gitmek en büyük hatamız.... Bunu anlamak lazım artık.. Ha bu saatten sonra ereğli satılır mı? elinde uzun süredir bekleyen adam satmayabilir..Kolay değil.. İnsan çekinir....O da başka tabi.. Hisseyi elde tutma maliyeti de var..Ben olsam beklerim herşeye rağmen.. Çünkü zaten ciddi zararda bekleyenler..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Bugün Puma Ayakkabı aldım 2700 tl ye... 2 sene önce 300-500 tl ya vardı ya yoktu... Herşey yürüdü gitti... ereglide zamanı gelince gider.. Ama zaman maliyeti yani, eflasyon canımızı fena yakıyor tl cinsi varlıklarda..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,347
    Şunuda unutmamak lazım... Bazen hisselerin 3 aylık yükselişi geçmişteki tüm kayıpları telafi edebilir. Hatta bazen zengin bile eder... Geçmişte elinde 80 tl ye egeen olan biri olarak diyorum... Beklemediğim için kazanamadım.. Ama bekleseydim, şimdi zengindim..

Sayfa 482/789 İlkİlk ... 382432472480481482483484492532582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •