Sayfa 738/827 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon
Arama sonucu : 6610 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by 5yearplan Yazıyı Oku
    bir başka forumda birisi ky'nın 750 milyon lotu var demiş? bu ne kadar doğrudur? temettü vermediği halde 750 milyonumuz varsa, bir de normal düzeyde temettü verse ne olur acaba? arkadaş bunu bu kadar ky varsa bu hisse sittin sene yükselmez diye iç karartmak için yazmış tabi de bu ereğli hisseleri de ağaçta yetişiyor değil sonuçta. eğer gerçekten bu kadar lotumuz varsa tabi.
    sosyal medyada poğaça alma ereğli al şeklinde gazlandığı dönem ve mittal'in sattığı lotu düşündüğümüzde bu kadar lotun ky de olma ihtimali olabilir , 750 milyon değilse de ky de 400-500 milyon lot vardır

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Mathiasa neden kızıldığını anlayamıyorum dmrçelik, adam doğruları söylüyor. Dedikleri de çıkıyor.
    Ya dedikleri çıkabilir çıkmaz o ayrı. Adam tutturmuş benim fedor olduğumu iddia ediyor. Yöneticiye yazıp ekran görüntüsü paylaştım mesajımı. Çocuk gibi hareketler. Mesele dediklerinin hisse ile alakalı doğru çıkıp çıkmaması değil. O zaten matematiksel bir durum. Mesele üslup. Senle alakalı da öyle. Kimse siz hiçbir şey bilmiyorsunuz vs demiyor ki.

3.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Mathiasa neden kızıldığını anlayamıyorum dmrçelik, adam doğruları söylüyor. Dedikleri de çıkıyor.
    doğru söyleyen 9 köyden kovulur demişler

4.  Alıntı Originally Posted by kribensis Yazıyı Oku
    doğru söyleyen 9 köyden kovulur demişler
    Doğruyu da doğru şekilde söylemeli. Bakarsın o zaman kimse kovmaz.

5. Bakın 1 hafta öncesine kadar borsada risksize yakın çok güzel bir fırsat vardı. Bu fırsat size çok kısa bir sürede paranızı ikiye katlama fırsatı sundu. Paranızın yarısı ile FENER diğer yarısı ile de GSRAY alacaktınız. Benim çok eski geçmişim var bu kağıtlarda, herkes beni tanır. Birinden biri şampiyon olacak ve kağıt 2 ye katlayacak, diğeri de %25 düşecek. Bu fırsatı kaçta kaçınız gördü ve değerlendirdi acaba? Bakın, son 1 haftada ikisi de müthiş çıktı. Biri %80 diğeri %20. Haticeden başka kadın Ereğli den başka hisse tanımam diyenler böyle garanti fırsatları kaçırır. Gözünüzü açın biraz.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

6. Ya neyin doğrusu adam kalkmış parasını yarısı ile 2 yıl önce dolar almış kazancım tl bazlı yuzde 200 diyor ve 30 yıllık borsacı. Ben 15 yıldır borsadayım son 3 yılda dolar bazlı portföyü 3.5 e katlamışım. Bunuda şimdiye kada hiçbri yerde yazmadım. Nerden kazandın diyeceksin çoğu thy de. (Şimdi bu adam kalkmış millete akıl verecek. Dolarda parasını koruduğunu sanıyor. Aynı paraya bugün ne arsa, ne ev alabilir parası erimiş haberi yok.) Eregl de 9-10 aydır duruyorum. Bundada elbet kazanacam. 2021 de thy sayfasını görseniz burdan beterdi. Ucakları satsa borcunu ödeyemez deniyordu.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Ya dedikleri çıkabilir çıkmaz o ayrı. Adam tutturmuş benim fedor olduğumu iddia ediyor. Yöneticiye yazıp ekran görüntüsü paylaştım mesajımı. Çocuk gibi hareketler. Mesele dediklerinin hisse ile alakalı doğru çıkıp çıkmaması değil. O zaten matematiksel bir durum. Mesele üslup. Senle alakalı da öyle. Kimse siz hiçbir şey bilmiyorsunuz vs demiyor ki.
    dmrcelik sendeki IQ nedir bilmiyorum ama senin EQ çok yüksek. Bu ruhali borsaya hiç mi hiç uygun değildir benden söylemesi. Değişmen gerekiyor, eğer borsadan mama yiyecem diyorsan.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

8. Pazarlamaya başladı sonunda niyeti ortaya çıktı bakın

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 738/827 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •