Sayfa 564/786 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Çin yynı duruyor... Mart 537, Nisan 539,50

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bunu görmüş bir kardeşimiz, haber edeyim istedim.

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

2.  Alıntı Originally Posted by Darkfox Yazıyı Oku
    Ben taa ilk 51 liralara yaklaştığı zamanlar satmıştım. Hani şu mittal'in ilk satmaya başladığı zamanlar.. Fedor bilir..

Borsa da fırsatlar bitmez..
    Hayırlı olsun... Aşık olmayınca bu hareketler oluyor yoksa satamıyrosun 51'den ya 60 olursa diye...

Gereksiz bir tartışma yaşanıyor ama şu an ben anlamadım bile tam.

3.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Bunu görmüş bir kardeşimiz, haber edeyim istedim.

bu güzel hareket... Çin'e de yansır bu biraz geriden gelsede, Aralıkta gördük bunu... Hayırlısı.

4.  Alıntı Originally Posted by Darkfox Yazıyı Oku
    Kendime saklıyorum zaten.. Buraya daha önce de yazdım. Beklediğim fiyata inerse dahdacının sağlam lotunu alacağım.. Sana alacak halim yohhh..
    Bu sayfada fazla sık yazmam ama sürekli okurum, yannuş anlamazsanız beklediğiniz rakkamı benimle paylaşırmısınız.

Bende tradeciyim alır satarım, en son 16 şubatta satmıştım geri alıcam ama cesaret edemiyorum.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yannuş anlamayında dayu ben day tradeciyim, çok yükseldi diye geldim bi yımırtalı pide parası alıp çıkıcam, mümkünse eccük gevşesinde bizde vobdan kazanalım, siz haftaya devam edersiniz fışkırttırmaya, olmaz mı

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Cürümün kadar yeri yakarsın, mübarek gün daha da yazmayacağım sana.

Yazma tabi. Yazdığın kabahat.

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun... Aşık olmayınca bu hareketler oluyor yoksa satamıyrosun 51'den ya 60 olursa diye...

Gereksiz bir tartışma yaşanıyor ama şu an ben anlamadım bile tam.
    Olay şu fedorcum. Geçen ay ereğlileri sattığımı yazmıştım. Ben sattıktan sonra 50 liranında üzerine çıkmıştı. Ben sattığım ereğli paralarını ticarette değerlendirmeye karar verdim. Kendi işimi kurdum. Ticarette sıcak para vardır bilirsin.
    İster dönerci aç, istersen berber ol..
    Ben de şimdi ticaretten gelen günlük para ile ereğli toplasam mı toplamasam mı onu düşünüyorum. Olay bundan ibaret yani.

Bu vesile ile burada ne kadar "toksik" insan olduğunuda görmüş oldum.

7. Çin'deki 2 gün önceki fiyat.
    Bakalım 2 gün sonra Çin'i ne kadar etkileyecek bu...
    https://tradingeconomics.com/commodity/hrc-steel

8.  Alıntı Originally Posted by Darkfox Yazıyı Oku
    Olay şu fedorcum. Geçen ay ereğlileri sattığımı yazmıştım. Ben sattıktan sonra 50 liranında üzerine çıkmıştı. Ben sattığım ereğli paralarını ticarette değerlendirmeye karar verdim. Kendi işimi kurdum. Ticarette sıcak para vardır bilirsin.
    İster dönerci aç, istersen berber ol..
    Ben de şimdi ticaretten gelen günlük para ile ereğli toplasam mı toplamasam mı onu düşünüyorum. Olay bundan ibaret yani.

Bu vesile ile burada ne kadar "toksik" insan olduğunuda görmüş oldum.
    Anladım bunu tabii ki... Tekrar hayırlı olsun. Ama üzmeye değmez birbirimizi... Ersen'in tersine denk gelmiş olabilir, nispet yapıyor gibi algılamış olabilir.

Aşıkların bazen böyle dönemleri oluyor ERsen adına konuştum ama şimdi bizde topa girmeyelim

sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz

Sayfa 564/786 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •