Sayfa 565/786 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon
Arama sonucu : 6287 madde; 4,513 - 4,520 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Beklediğin fiyatı yazmayacaksan buranın müdavimlerine hava olsun deye yazmak çok etik bir davranış değil

16.96 Since 27 Aralık 2023

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bu sayfada fazla sık yazmam ama sürekli okurum, yannuş anlamazsanız beklediğiniz rakkamı benimle paylaşırmısınız.

Bende tradeciyim alır satarım, en son 16 şubatta satmıştım geri alıcam ama cesaret edemiyorum.
    Boşver dostum hiç söylemeyeyim. Baksana Z kuşağı bile olduk burada. Ben ne anlarım ki ticaretten, al-sattan? Gidip PC falan oynayayım ben.

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Beklediğin fiyatı yazmayacaksan buranın müdavimlerine hava olsun deye yazmak çok etik bir davranış değil
    39 u görmez ya görürse yapış derim o fiyatlardan atlamayı bekleyen çok kişi var... Teknik vs görmeden yazıyorum ve YTD

4. madem o kadar hissenize sahip çıkıyorsunuz katılın kendiniz genel kurula göğsünüzü gere gere sorunuzu sorun , sipariş soru nedir ? olmadı peçeteye istek şarkınızı yazıp garson ile şarkıcıya gönderin

5. Suç sende bence darkfox dayucuğum
    Yazarsın düşünceni beklentini okuyan okur
    Senin yaptığın ortamı germe hareketi olarak yorumluyorum, burdaki müdavimlerin çoğu uzunvadeci o yüzden her düşünceye saygılı olmak lazım

6. Ah ulan forumu terk etmemiş olsaydım şimdi

"Üzmeyin birbirinizi okşayın lotlarınızı"

bi de

"ihya edecek"

yapıştırırdım ama... işte verilmiş bir söz var ortada. Sözümden dönemem.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    39 u görmez ya görürse yapış derim o fiyatlardan atlamayı bekleyen çok kişi var... Teknik vs görmeden yazıyorum ve YTD
    Fedoramca sen iki defa 50 üstünü görmüş yine satmamış birisin, senden tradeci olmaz sen toplamaya kaşık kaşık biriktirmeye alışmışsın, gün gelicek hamuduyla kepçeyle götürecen hayali ile fabrikayı ele geçirirsin

8.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Suç sende bence darkfox dayucuğum
    Yazarsın düşünceni beklentini okuyan okur
    Senin yaptığın ortamı germe hareketi olarak yorumluyorum, burdaki müdavimlerin çoğu uzunvadeci o yüzden her düşünceye saygılı olmak lazım
    Ben de uzun vadeciydim. Mittal satışlarını duyunca bu adamların vardır bi bildiği dedim ve elimde olanların bir çoğunu sattım. Temettü vermeyeceğini söylediği zaman da tamamen çıkmıştım. Sonradan tekrar aldım yine tabi..
    Ama bilanço açıklama tarihinin ötelenmesi falan yine midemi bulandırınca sattım.

Bir de gerçekten uzun vade olayını artık saçma bulmaya başladım. Bana göre para kazanamadığın her şey boş. İster temettü ile kazan, istersen trade ile ama kazan.

Bu sene temettü verecek mi? Haberi olan var mı?

Sayfa 565/786 İlkİlk ... 65465515555563564565566567575615665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •