Sayfa 355/788 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon
Arama sonucu : 6298 madde; 2,833 - 2,840 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Benden mi kopya çekiyor (kızacak şimdi) bilmiyorum ama benim yazdıklarımı söylüyor sanki ama yine çok kesin konuşuyor.

Fiyatın bir yıldır buralarda tutulmasının nedeni Mittal'in gitmesini beklemekten başka bir şey olamaz dedi...

Ben de öyle düşünüyorum bu mallar birine verildi ama kesin bir şey söylemek mümkün değil... Ama ona göre kesin.

2.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Sezgin reis yine space te konuşuyor

https://twitter.com/i/spaces/1LyxBnDXjPpxN?s=20
    İşler ve hisse fiyatı böyleyken bu heyecan, işler düzelse hisse fiyatı düzelse ne yazacak/konusacak çok merak ediyorum

3.  Alıntı Originally Posted by MiniYatirimci Yazıyı Oku
    İşler ve hisse fiyatı böyleyken bu heyecan, işler düzelse hisse fiyatı düzelse ne yazacak/konusacak çok merak ediyorum
    Hisse 200 olursa, biz bile müridi oluruz
    Son düzenleme : fedoramca; 04-03-2024 saat: 21:39.

4. #tuprs hisse başı net 9,34 TL temettü dağıtma kararı açıkladı.

5. tüm düğmelere bastık bugün geri alım dedik o oldu, deprem dedik o da oldu şu an İSTANBUL'DA...

6. Steelorbis
    Çin’in elektrik ark ocaklı üretimin payı 2030 yılına kadar %20’ye ulaşacak

Çin’de Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı, Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu, Maliye Bakanlığı, Ekoloji ve Çevre Bakanlığı, Çin Merkez Bankası, Devlete Bağlı Varlık Yönetimi Komisyonu ve Piyasa Yönetmelikleri Dairesinden oluşan yedi kurum, ülke içindeki elektrik ark ocaklı üretimin toplam üretim içindeki payını 2030 yılına %20’nin üzerine çıkarmak için teklif yaptı. Teklif, imalat sektörünün daha çevreci hale gelmesini, karbondan arındırma hedefleri çerçevesinde yeni rekabetçi avantajlar sağlamayı, modern bir sanayi sisteminin inşasının hızlandırılmasını ve yeni bir sanayileşme anlayışının benimsenmesini amaçlıyor...

7. BOFA & Patron savaşının galibi kim olacak ? Şirket hisseye sahip çıkıyor bakalım neler olacak.

https://youtu.be/j8Z0uyDVtaQ?si=GAq8n3QqXSdaj1Vn

8. #Toaso 08.04.2024 tarihinde pay başına net 18₺ #temettü ödeme kararı aldı.

şöyle bir temettü alamadık

Sayfa 355/788 İlkİlk ... 255305345353354355356357365405455 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •