Sayfa 803/803 İlkİlk ... 303703753793801802803
Arama sonucu : 6424 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Geniş bir kanalda hissenin yataya sarması al-tutçular için kötü bir durum ama al-sat ve sat-alcılar için ideal bir durumdur. Aracı kurumlar ve kurumsal BYlerin çok sık uyguladığı Proprietary Trading genelde bu tür kanal içinde yataya sarmalarda çok güzel kar bırakır.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

2. Ereğlinin 40-45 arasında yataya sarma senaryosuna oynamak isteyen, hisse 40-41 aralığına geldiğinde alır (38 e stop koyar). 44-45 aralığına geldiğinde satar ve ek olarak kısa da gidebilir (47 ye stop koyar), sonra da alım için (eğer varsa kısaları kapatılması için) hissenin tekrar 40-41 aralığına inmesini bekler. Bu tür al-satlarla sat-allar kanal hareketi devam ettiği sürece tekrarlanır. Peki buna değer mi? Değip değmediğine al-satçılar verecek.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

3. bu 2008de 1 milyon dolar batıran dayı buraya sarktığından bu yana forumda hiç bilgi alışverişi olmuyor. 60 sayfanın 30u bu adam. trading öğrenmek isteyen kimse yok burada adam 3-4 saat mesai yapıp trade nasıl yapılır anlatıyor. hani trade öğrenecek adam burada 10 yılda bir batanlardan mı öğrenir yoksa açıp ict gibi 40-50 yıldır trade yapanlardan mı dinler? bir işi çok bilen yapar az bilen akıl verir adminler temizler umarım burayı hadi biz engelleyebiliyoruz da üye olmayan arkadaşlar eziyet çekiyor
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

4. Duserse sat cikarsa sat sat da sat diyo sabahtan beri merak ettigim bu mantikla hayati boyunca hic bir kagidi trendi giderken yakalamasina olanak yok sataraktan , bi hisse de de guya 1 mio usd batirmis bi de ustune tekne almis dunyayi geziyormuş , hocam senin ana mi zengin baba mı? kimlerdensiniz siz 😄

5. 15 senedir borsadayım bu son 3-4 yılda borsadaki yükselişi hiçbir dönemde görmedim. 10-20 kat giden o kadar çok kagıt oldu ki bu dönemde. Millete akıl veren bu adam böyle bir dönemi yuzde 50 nakitte geçirmiş, gerisini siz hesap edin. Ben burdan notunu verdim adamın hikayesini geçmişini bilmem etmem.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    15 senedir borsadayım bu son 3-4 yılda borsadaki yükselişi hiçbir dönemde görmedim. 10-20 kat giden o kadar çok kagıt oldu ki bu dönemde. Millete akıl veren bu adam böyle bir dönemi yuzde 50 nakitte geçirmiş, gerisini siz hesap edin. Ben burdan notunu verdim adamın hikayesini geçmişini bilmem etmem.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hala anlamadinizmı bot hesap.

Halkbn sayfasinda yazdiklari ile burada yazdiklari noktası virgülüne kadar ayni..

Yazılım güncellemeleri lazim eski sürümden devam ediyorlar

7. Ikiside ayni kişi olabilir mi acaba ???

8. Dostlar kardemir bilançosu gelmiş ama özkaynak artışı dışında pek bir şey yok gibi. Bu sebeple de 2 küsür pd/dd'si 0.8 lere gelmiş. Bize negatif etkisi olmasın da... Bakabilen oldu mu?

Gerçi bu 2023 4. Çeyrek. Sanırım nötr etki olur. Bilançolar çok gecikince karıştırdım

Sayfa 803/803 İlkİlk ... 303703753793801802803

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •