Sayfa 739/828 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789 ... SonSon
Arama sonucu : 6617 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bakın 1 hafta öncesine kadar borsada risksize yakın çok güzel bir fırsat vardı. Bu fırsat size çok kısa bir sürede paranızı ikiye katlama fırsatı sundu. Paranızın yarısı ile FENER diğer yarısı ile de GSRAY alacaktınız. Benim çok eski geçmişim var bu kağıtlarda, herkes beni tanır. Birinden biri şampiyon olacak ve kağıt 2 ye katlayacak, diğeri de %25 düşecek. Bu fırsatı kaçta kaçınız gördü ve değerlendirdi acaba? Bakın, son 1 haftada ikisi de müthiş çıktı. Biri %80 diğeri %20. Haticeden başka kadın Ereğli den başka hisse tanımam diyenler böyle garanti fırsatları kaçırır. Gözünüzü açın biraz.
    Bu fırsat penceresi artık kapanmıştır. Fırsat geldi ve geçti. Biri 80 TL de diğeri 6.5 TL de iken pozisyonlar açılacaktı. Bu pozisyonlarda artık kar realizasyonu zamanıdır. Vermek istediğim mesaj umarım alınmıştır.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Bu fırsat penceresi artık kapanmıştır. Fırsat geldi ve geçti. Biri 80 TL de diğeri 6.5 TL de iken pozisyonlar açılacaktı. Bu pozisyonlarda artık kar realizasyonu zamanıdır. Vermek istediğim mesaj umarım alınmıştır.
    ereğli başlığında olan adam spor hissesi alır mı ? sportif hisse alana kadar iddia oynarım daha iyi

bence farklı yatırım stratejileri olan insanların birbirini ikna etmeye çalışması gereksiz. ben kendimi ikna edemiyorum planım faizle ereğli lotları almaktı ben de az çok biliyordum olacakları, ama mike reisin dediği gibi herkesin bir planı var ağzına yumruğu yiyene kadar.

4.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    dmrcelik sendeki IQ nedir bilmiyorum ama senin EQ çok yüksek. Bu ruhali borsaya hiç mi hiç uygun değildir benden söylemesi. Değişmen gerekiyor, eğer borsadan mama yiyecem diyorsan.
    Eleştirinde haklılık var. Borsada geçirdiğim süre, öncesinde ve sonrasında biraz trajik ilerledi. Bu sebeple bazen duygular muhakemenin önüne geçebiliyor. Önerilere açığım. Özellikle bu hususa ilişkin bir kaynak vs varsa.

5.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yaz yaz. Cumhutbaşkanına kadar çık hatta. 2 dolarda iken marş marş 1 dolar dedik hisse 4 dolar şu an nasıl rezil oldum manipülasyon nasıl elimde patladı ki anlatamam. Fedor gider dmrcelik yerini alır dedik. Bütün forum yazılanlara şahittir.
    yazmıcam dedim de gözüne sokmak için yazıyorum aynı kişiyiz ya biz sn dmrcelik ile (!) 10 yaşındaki çocuk gibi davranıyorsun...
    Yazık gerçekten yazık...

Halbuki APTAL DEĞİLSİN, aynı kişi olmadığımızı da anlayacak kadar AKILLISIN. Ama amacın başka olduğu için, aynı teraneyi çalıp dur... NİYETİN BURADAN BELLİ.

Biraz büyü önce, sen sokakta, arkadaşlarının yanında orada burada böyle davransan seni dayak manyağı yaparlar Belki de çok dayak yediğinden bu haldesin...

Sokakta, dışarda, sosyal ortamında yapamayacağın şeyleri gelip burada yapıyorsun... Ya da orada dayağı yiyince akıllandın burada biz dayak atamıyoruz tabii Şiddete karşıyım ama seni güzel benzetirdim... İki kafa bir dirsek zaten halinden belli, oturursun aşağı... Pek delikanlı olmadığın DA belli... Yoksa insanları bel altından (yalanla, iftira ile) vurmaya çalışmazdın...

hadi byee...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,394
    Yav ereğli , isdmr bir kaç hafta dha bekleyemediniz mi yaw? Daha bitmedi alımlar...
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. Isdmr coştu maşallah

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Isdemirde hareketlenme var eregliden bağımsız sebebi???

Sayfa 739/828 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •