Sayfa 714/810 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764 ... SonSon
Arama sonucu : 6475 madde; 5,705 - 5,712 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by dinazor Yazıyı Oku
    Akşam bu adamlar , bir kap sallıyor mu ? sondaj yapıyorduk makinanın ucu sert bir şeye takıldı bir baktık Altun. 2 tavan sonra, çıkardık baktık teneke çıktı hoop 40 a yolculuk emme basma para bu işte var. Burası artık yatırım yeri değil KAPIstanbul ...
    Abi sert bişey ise o demirdir zaten, altın çok yumuşak olur tırnağınla eğebilirsin. Bizim şirket altın madeni ihalesine giripte haber bile vermiyor.

2.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Teşekkürler sn Zars, zor ama İNŞALLAH!
    İnşallah. Aldığın hissenin topiğinde yazıyor musun? ortam nasıl oranın? Burası iyi kötü 10-15 kişi var sürekli topiği güncel tutup bizleri bilgilendiren abilerimiz. Sağolsunlar

3.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Hareketlenince 40.58'ten temettüyü bastık oradan da zarar edeceğiz herhalde 😂😂
    Ver bana temettümü, ver bana gülüşlerimi, düşlerimi... 😪

4.  Alıntı Originally Posted by dmrcelik Yazıyı Oku
    Ver bana temettümü, ver bana gülüşlerimi, düşlerimi... ��
    Ben fiyata hic bakmıyorum, teknikten anlamam, elime gecince alıyorum tabi +3, +5 falan değilse ki genelde hep kırmızı zaten

5.  Alıntı Originally Posted by remolarano Yazıyı Oku
    İnşallah. Aldığın hissenin topiğinde yazıyor musun? ortam nasıl oranın? Burası iyi kötü 10-15 kişi var sürekli topiği güncel tutup bizleri bilgilendiren abilerimiz. Sağolsunlar
    Yazdım yazdım sildim buraya. Özetle yazmıyorum oralara bakmadım bile.

6. Yeşil yakmışsin hiç yakışmıyor sana

7. Dun bofa saticiydı iş alici , bugun iş satiyor bofa topluyor, körler sağırlar.....
    Kagit resmen gunluk traderlarin oyuncagi olmuş aylik bekleme maliyeti %5 şu anda ve hergun bu tiyatroyu izlemek biraz moral bozmaya basladi maalesef!

8. Fedoramca, 2 dolardan o kadar hisse toplayıp 1.3dolardan hisseyi satmayı tam anlayamadım.
    Bu seviyelerde uzun süre takılacağını mı düşünüyorsun? Yoksa dolar bazlı daha mı düşüş bekliyorsun?
    Bir üçüncü ihtimal başka hissede ciddi yükseliş bekliyorsun?

Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Yazdım yazdım sildim buraya. Özetle yazmıyorum oralara bakmadım bile.

Sayfa 714/810 İlkİlk ... 214614664704712713714715716724764 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •