Sayfa 535/797 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 6369 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Bize de ugradilar sonunda...

2.  Alıntı Originally Posted by mrtk Yazıyı Oku
    Bize de ugradilar sonunda...
    FAketir o...

3. Bunlar GK'da yöneticilere saldırmasınlar diye %3-5-7 yaptırırlar belki GK'a kadar... Böyle gidilirse GK'a büyük risk

4. Allah razı olsun kim alıyorsa, bu ramazanda biraz su serpti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Adamların elindeki gücü görüyorum ve saygı duyuyorum..
    Bu endekste Ereğli'yi yerinden oynatmayan benzer güç bu endekste Ford'a -%1 yaptırıyor. KY nasıl baş edebilir bu güçle?

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Bunlar GK'da yöneticilere saldırmasınlar diye %3-5-7 yaptırırlar belki GK'a kadar... Böyle gidilirse GK'a büyük risk
    Ona hazırlıklıdırlar, hisse fiyatlarına biz müdehale edemiyoruz, serbest piyasa der gecerler. İlaveten de bakın geri alımımız buydu, aldık hatta fonuda artırdık diye eklerler. atırımlardan girerler üretimden çıkarlar. Bu bölünme ve temettü tarihi de belli olur heralde GK da.

7. Bedelsiz kabul haberi gelebilir mi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by remolarano Yazıyı Oku
    Ona hazırlıklıdırlar, hisse fiyatlarına biz müdehale edemiyoruz, serbest piyasa der gecerler. İlaveten de bakın geri alımımız buydu, aldık hatta fonuda artırdık diye eklerler. atırımlardan girerler üretimden çıkarlar. Bu bölünme ve temettü tarihi de belli olur heralde GK da.
    Mittal öncesi niye KAP dahi atmadınız peki diye sorarım o zaman?
    Piyasa belirliyor da, senin 100 de birin olmayacak rakiplerin her işini KAP atıyor, hisseyi destekliyor...

Yada önceki programları neden zamanında uygulamadınız veya son alımlardan sonra niye durdunuz, 46'dan 6 milyon alıp 43'lerde niye baktınız, yada bu kararları neye göre kim veriyor? Birilerinin malı mı toplanıyor?

Sürekli algı yaratıyorsunuz derdim. Öyle çünkü, bak o 3 milyarın nerede ise çoğunu harcamayacaklar! iddaya girebilirim!

HArcayacak adam takır takır alır buralardan, 46 dan almışssın zaten...

Söylenecek şey çok da bir yere varılmaz, yoksa ben bunları ve fazlasını söylemeye kendimi hazırlamıştım ama gitmeyeceğim. Sinirlerimi bozmak istemiyorum.

Sayfa 535/797 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •