Sayfa 659/798 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon
Arama sonucu : 6383 madde; 5,265 - 5,272 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Neyse... Birilerinin dalga malzemesi olacağımı bile bile, buradaki arkadaşlara duyduğum saygı ve sevgi adına durumu yazdım.

İsteyen istediğini düşünsün... Batmış değilim, Ereğli tüm servetim değil, çalışıyorum kazanıyorum...

Deprem oluyor, insanlar her şeylerini kaybediyor, canını, canlarını kaybediyor...

Dönme ihtimalim de yok değil.
    Sıkmayın canınızı okşayın lotlarınızı derdim ama lotunuzda yok fedoramca

Ne desem bilemedim hayırlısı olsun, bence biraz dışarda gezin dolaşın, herkesin başına gelebilecek şeyler borsada olur böyle şeyler

16.96 Since 27 Aralık 2023

2. Fedor sattıysa ky döküldü demektir diyebilirmiyiz...

3.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Tanıyan zaten az çok tanımıştır nasıl bir insan olduğumu, tanımayan, anlamayan da zaten anlayamamıştır.

Art niyetlilere diyecek zaten bir şeyim yok. Şüphesi olana video bile atabilirim çok isterse.

İçimden bir şey koptu, şimdilik son söyleyebileceğim bu.

Sevgiler, saygılar.
    Fazla duygusalsın, kusura bakma da yapı olarak borsaya uygun değilsin. En kötü özelliğin de herkese laf yetiştirmek zorunda hissediyorsun kendini. Matheus öyle demiş matheus böyle demiş, ya matheus kim engelle geç

Yeni söylemiyorum, bunu yıl oldu sana söyleyeli

-bacası tütüyeah

4. Dayanamadım yazdım harbi psikolojil vakasın sen birader, yazık....

Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Yahu adam hepinizi trollüyor ciddiye aldınız boşa değil demek sizin eregl de kandırmaları Patrik de geçmiş yazılarından falan akıl veriyor ben demiştim güzel kardeşim falan tam kabareye döndü burası. neyse fedor gider drmcelik gelir artık. artıracam alıyorum keşke daha da düşse falan 2 senede onu okur dururuz.
    Satması değil komik olan , topiği trollemesi .Milletin de şartsız şurtsuz yapma ya üzüldüm hayırlısı falan.

5.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Fazla duygusalsın, kusura bakma da yapı olarak borsaya uygun değilsin. En kötü özelliğin de herkese laf yetiştirmek zorunda hissediyorsun kendini. Matheus öyle demiş matheus böyle demiş, ya matheus kim engelle geç

Yeni söylemiyorum, bunu yıl oldu sana söyleyeli

-bacası tütüyeah
    Senin de canın sağolsun be Patrick

İnsanlara saygımız, sevgimiz var, nezaketen olsa da cevap veriyoruz. İftira atana da susmak yapımıza ters... Duygusal mıyız, olabilir. İnsan duygusal bir canlı...

(Sana da laf yetiştirdim)

Neyse tutup yeniden almazsam, en azından bir süre kafanızı dinlersiniz...

6. Buralardan ereğli verilmez ameliyat parasi lazim degilse kipraşma , araba falan sonra alirsin var mi aciliyeti arabanin , ucuz ucuz yok ötesii ucuzzzz , sirketin piyasa degeri ortada degerinin altinda islem goruyor niye cukju sektor dipte durgun balinalar da bunu gorup kullaniyolar ama ucuz malin her zaman alicisi bulunur onemli olan ucuza vermemek sabir etmek

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Neyse... Birilerinin dalga malzemesi olacağımı bile bile, buradaki arkadaşlara duyduğum saygı ve sevgi adına durumu yazdım.

İsteyen istediğini düşünsün... Batmış değilim, Ereğli tüm servetim değil, çalışıyorum kazanıyorum...

Deprem oluyor, insanlar her şeylerini kaybediyor, canını, canlarını kaybediyor...

Dönme ihtimalim de yok değil.
    patron 2 sene sonunda hayatının hatasını yaptın tebrik ederim....senin yerinde olsam geri dönerdim..

8.  Alıntı Originally Posted by Barkley Yazıyı Oku
    Buralardan ereğli verilmez ameliyat parasi lazim degilse kipraşma , araba falan sonra alirsin var mi aciliyeti arabanin , ucuz ucuz yok ötesii ucuzzzz , sirketin piyasa degeri ortada degerinin altinda islem goruyor niye cukju sektor dipte durgun balinalar da bunu gorup kullaniyolar ama ucuz malin her zaman alicisi bulunur onemli olan ucuza vermemek sabir etmek

Sadece yüzde 95 sahibi olduğu isdmr 3 milyar dolar piyasa değerinde iken (ki oda ucuz) bunca yapılan yatırımlar yan kuruluşları dahil eregli 4 milyar dolar fiyat biçiyorlar sizce piyasa değeri adil değeri ne olmalıdır bence en az 10 milyar $

Sayfa 659/798 İlkİlk ... 159559609649657658659660661669709759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •