Sayfa 811/811 İlkİlk ... 311711761801809810811
Arama sonucu : 6487 madde; 6,481 - 6,487 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

eregl grafını vıop topiğinde paylaştığım 2.88-2.90 bölgesinden beri takip ettiğim pıst 100 hareketiyle beraber değerlendiriyorum.Pıst 100 bu formasyonu uygularken eregl bu hareketin içinde badem spor tarafından kullanılacağını düşünüyorum , tahtalar arası fonlamar yapılıyor endeks ağırlığı ile beraber.
    yazdığım basit olarak çizdiklerim bulut53 seneryosudur .
    kolay gelsin
     Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

2 hafta önce portföye dahil ettim graf 240 dk dolar bazlı 1.30 üzerinde kaldığı sürece 1.39 bölgesi formasyon hedefi.Tl bazlı 45-46 denk geliyor
    formasyon çalışırsa tahta yükselen tepeler başlatma adımlarını atmaya başlıyor kanal içinde 1.39 bölgesi hacimli geçilirse haftalık kapanışlarda TREND başlatır orta vade benim seneryomda

27.04.2024 de paylaştığım seneryo güzel çalışıyor.
    sonu iyi olsun kolay gelsin
    FORMASYON AVCISI -53

2.  Alıntı Originally Posted by zars Yazıyı Oku
    Peki bugün için neler kaçırdığımızı 2 yıl sonra mı yoksa şimdi mi yazacaksınız...
    Doğru soru şu; 2 sene önce bunları paylaştıklarınızdan hangisi pozisyonu satmadan bekleyebilirdi yada bekledi?

3.  Alıntı Originally Posted by yelpaze Yazıyı Oku
    Doğru soru şu; 2 sene önce bunları paylaştıklarınızdan hangisi pozisyonu satmadan bekleyebilirdi yada bekledi?
    Sonradan üfürmesi kolay oluyor

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by yelpaze Yazıyı Oku
    Bence doğru soru bütün bunlar olurken yerinde sayan hatta dolar bazlı yarı yarıya eriyen eregl de neden kimse satamadı olacak? KY zararda beklemeyi seviyor herhalde. Umudun kendisini hisseden daha fazla seviyor yada. Bir ümit işte bir gün zengin olacağım. Hisse yükselirken bir tedirginlik kaplıyor herhalde herkesi.

5.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku
    Boş konuşmak yerine önceden de üfürdüğümü araştırma imkanın var.

6.  Alıntı Originally Posted by yelpaze Yazıyı Oku
    sn yelpaze size müzeyyen senar'dan bir şarkı armağan ediyorum:

şimdi soruyorum büküp boynumu
    Daha önceleri neredeydiniz, daha önceleri neredeydiniz?

https://youtu.be/T4XjOPrBef8?si=rkIAbEFUfm-tpowu

7.  Alıntı Originally Posted by ersenkirmizi Yazıyı Oku

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
    1.2 dolardan korkarak alanların hepsi 2 dolara gelince evi satıp alacak. Şaşmaz.

Kaderde varsa süzülmek neye yarar üzülmek

Sayfa 811/811 İlkİlk ... 311711761801809810811

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •