Sayfa 666/833 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 6661 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Bencil ol bencil. Önce ben de.

Bizi düşündüğün kadar kendini düşünseydin şimdi lotlarını okşayıp zevkten kuduruyordun

2. ekim kasım arası tkom 70 centlerde fortcu bir dede her gün neden tkom alınmaz sinirli sinirli yazardı topiğe geldi 1.1 dolara hala her %5 düşüşünde kötülemek için topiğe gidiyor. burada da bir fortcu var o da aynı şeyleri yaşayacak. bol şans.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

3.  Alıntı Originally Posted by makulyatirimci Yazıyı Oku
    ekim kasım arası tkom 70 centlerde fortcu bir dede her gün neden tkom alınmaz sinirli sinirli yazardı topiğe geldi 1.1 dolara hala her %5 düşüşünde kötülemek için topiğe gidiyor. burada da bir fortcu var o da aynı şeyleri yaşayacak. bol şans.
    Maya mili derler ona. Buraya da geliyor bu aralar. Tengrihanlar bitmez

4. Gördüğünüz gibi borsa eski borsa değil artık, grafik açıp aşağılarda bir yerleri gözüne kestirip o noktaya cetvelle çizgi çekmekle olmuyor bu iş. Bunu yapan 7 milyon kişi var artık. Teknik analizde olduğu gibi değer yatırımı dediğimiz şeyin de bileşimi değişebilir. Bunları uzun uzun ve tartışma konusu olacak şekilde yazıp herkesin fikrine sunmuştum. Şirketlerin, kişi ve kurumlara göre kısa-orta-uzun vadede elde tutma inisiyatifleri farklılaşabilir. Siz olaya 3-5 aylık hızlı kazanç çerçevesinde baktığınızdan bazı verileri çok olumsuz değerlendirebilirsiniz ama bir emeklilik fonu yöneticisi için o olumsuzlukların önemi olmayabilir. Bu hesapların içinde vergiler, teşvikler, fon tahsisi gibi unsurlar var ki; daha başka detaylara girmiyorum bile.

5. uslüba takılmışsınız hepiniz adamın yazdıklarının hangisi yanlış , verdiği hedeflerin çoğu gelmiş , adama laf yetiştireceğinize yazdıklarını biraz olsun süzgeçten geçirip acaba kaçtır yazdıkları tutuyor bir de böyle bakalım deseniz 50 den satsan 45 den yerine koysan al işte sana bu sene vermediği temettü çıktı . ama tabi doğruları yazdığı için tü kaka etmek daha kolay . kimseye hakaret etmedi ama adamın ne süzmeliği kaldı ne şerefi , ayıptır

6. Şu üsteki kadar aptal bir yazı okumadım!
    Kendi söylediğini kendisi yapmamış, para kazanamamış!
    Kendi söylediğini bizden yapmamızı bekliyor!
    La havleee.

7.  Alıntı Originally Posted by MAD MAX 2 Yazıyı Oku
    Şu üsteki kadar aptal bir yazı okumadım!
    Kendi söylediğini kendisi yapmamış, para kazanamamış!
    Kendi söylediğini bizden yapmamızı bekliyor!
    La havleee.
    Bunların kabilesi her yerde. Düşecek de düşecek. Düştü de ne oldu? Sen shortladın mı? Yok. Para kazandın mı? Yok. Bekliyor ki biz kafamıza sıkalım düştü diye

8. Kafama sıksam adam rahatlayacak... En iyi dostu bendim onun diyecek...

Ereğliye muhalif değerli arkadaşlarım bile aradı, sordu, hayırdır ne oldu diye! Eee İNSANLIK ölmemiş! Sağolsunlar, varolsunlar!

Vermeyince Mabut, Neylesin Sultan Mahmut!
    (İNSANLIK)

Sayfa 666/833 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •