Sayfa 31/789 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon
Arama sonucu : 6309 madde; 241 - 248 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Şu an hayatımda kazanabileceğim maximum parayı kazanıp, görülebilen en düşük fiyatlı, en kötü dönemdeki Ereğli’ye yatırım yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by StranGe_PassenGer Yazıyı Oku
    Bilanço sürpriz tarihte mi gelecek? Bu kadar büyük şirket Koç gibi neden öncesinden açıklamaz zamanları? Çok mu zor yoksa umursamazlık mıdır?
    Oyak yönetimi yatırımcılarını hiç düşünmüyor bence … umurlarında değil

horoz kardeş, biz işin içinden çıkamadık. en doğrusunu sen bilirsin. tavuk mu yumurtadan çıkar, yumurta mı tavuktan?

ben onu bunu bilmem, ben işimi yaparım, diye cevap verir horoz.

alıcılar/satıcılar kendi hesaplarına, öngörülerine göre işlerini yapıyorlar.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Oyak yönetimi yatırımcılarını hiç düşünmüyor bence … umurlarında değil
    İşin içinde diyorum, bana inanmıyorsun!
    Geri alım programı sözün var, niye? Hissenin değerini korumak için.
    Pekiii
    300 milyon dolar parayı sigortadan alacaksın! Kötü niyetli olmasan ne yaparsın?

Sürecin her aşamasında yatırımcıyı bilgilendirirsin hisseye destek olmak için, böylece cebinden vereceğin para yerine( onu da yapmıyorsun ayrı mesele) hisseye destek atarsın bedavadan!

Sence bunu yapmasını hektaşı bedelsiz, bedelsşz ve bedelli yapıp 50’den ky nın üstüne boca eden oyak yönetimi bilmiyor mu? Ya da bilemeyecek kadar APTALLAR mı?

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Sevgili dostum, kadim arkadaşım sn müzikal...
    Dostluğundan şüphem yok! Bizdeki inat kimde var işte görüyorsun... Ama whatsaap'tan yaz bana, Serkan de, şu hisse garanti veriyorum ki, Ereğli'den 6 ay içinde daha çok performans gösterecek, göstermezse farkı ben kapatıyorum de, geçmezsen namertim

Ama seni tenzi ediyorum, herkes akıl veriyor kimse garanti vermiyor. Şu garantiyi Mathias'tan alsaydım bir yıl önce şimdi Ford zengini olmuştuk her gün de adama dua ediyordum, adam hayatında almadığı kadar dua alacaktı...

Can sıkıcı meseleler...

ISMEN, bir iş bankalı olarak (babam da emeklisi) benim şirketim, eski yatırım yaptığım şirket... Hiç bir zaman kötü olmasını istemem...

Burada Ismen 45 lira iken, Ereğli sat ismen yap diyenler olmuştu, %30 falan zarar edeceklerdi yapsalardı...

Velhasıl kelam ne yapıyoruz şimdi?
    Garanti istiyorsan portföy yapacaksın. Bu işin doğrusu bu. Diğer türlü işin zor. Bunu sana hiç söylemediysem en az 50 kere söyledim. Ama senin inandığın bir şey var ve bunu benim değiştirmem doğru değil, zaten değiştiremem. Sadece doğru bildiğimi söylerim, o kadar.

Sen sadece Ereğlide kaldıkça enflasyonu yenip para kazanma olasılığını her geçen gün azaltıyorsun. Bunun garantisini veririm.

Sevgiyle kal.

6. Ama adamlar aldıkları 100 milyon doları bile yatırımcıdan gizledi!

Selamlar,

Bir süre konuyu takip ediyordum, Fedoramca'nın totemine inandım ve aranıza katıldım. Ereğliden sağlam darbe yemiş genç bir arkadaşınız olarak geldim, saygılar

Umarım bu gelişim bir totem olur ve yeşil kapatırız.

8. Aman sn ParthanuaxTR diikatli olun, bir yatırım tavsiyem yok! Kelin ilacı misaliyiz ve iki yıldır dayak yiyiyoruz biz!

Hayırlı olur İNŞALLAH!

Sayfa 31/789 İlkİlk ... 2129303132334181131531 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •