Sayfa 706/800 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756 ... SonSon
Arama sonucu : 6400 madde; 5,641 - 5,648 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. Her daim borsa. Risksiz mevduat faizleri yıllık %70 e çıkmış, aylık hisse taşıma maliyeti %5 i aşmış, bu ufak detaylar KYleri ilgilendirmiyor. KYlere her zaman en doğrusunu bilir. Onlar %70 lik faiz ortamında hisseye yatırım yapmanın yılda %70 den çok daha yüksek getiri sağlayacağına inanıyorsa bizim gibilere tartışmak düşmez. Her daim borsa, gökten sürekli bedava para yağdıran borsadan daha karlı bir yatırım ortamı mevcut değildir.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

2.  Alıntı Originally Posted by TRENDHOUND Yazıyı Oku
    Mathias üstat valla büyük adamsın. Dediğin her şey çıkıyor. 35 in altı yapmak için uygun mudur sence?
    Hoşgeldin. Büyük falan değilim walla. Sendeki piyasa bilgisi beni 10 a katlar 5 e böler falan o derece. 35 i bilmem ben dolar bazlı bakıyorum genelde. Geçen sene 2+ dolar lardan beri beklediğim 0.90-1.10 bandı . 1.23 kapadık bugün.
    Komplo teorilerini bende severim şunu söylim NŞA 2 dolar üstünde mallanıp 2 sene bu malı taşıyıp hemen her gün 10 gönderi kasan devamlı , alacağım alıyorum sizde alın keşke düşse de alsam 30 40 hayır 50.000 lota çıkacam türden alım!! yönlü yazılar yazan birisi çıkıyor eften püften yok arkadaşın borcunu kapayacam yok araba alacağım ülkeyi turlayacam nedenleri ile sattım diyorsa. Ben buna inanmam!!

Hissede dolar bazlıda düşüş trendi bitti denebilecek bir formasyon ben göremiyorum. Sende bakıyorsun sen ne düşünüyorsun sen TA seversin ..

3. Karınız her daim ve bol olsun diye ekliyorsunuz ama buna hiç gerek yok. KYler zaten her daim ve bolca kar elde eder bu bir. İkincisi, borsanın asli görevi zaten gökten bedava para yağdırmaktır. Bu ikisi bir araya gelince böyle bir ekleme yapmak gereksiz oluyor.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

4.  Alıntı Originally Posted by Mathias Yazıyı Oku
    Hoşgeldin. Büyük falan değilim walla. Sendeki piyasa bilgisi beni 10 a katlar 5 e böler falan o derece. 35 i bilmem ben dolar bazlı bakıyorum genelde. Geçen sene 2+ dolar lardan beri beklediğim 0.90-1.10 bandı . 1.23 kapadık bugün.
    Komplo teorilerini bende severim şunu söylim NŞA 2 dolar üstünde mallanıp 2 sene bu malı taşıyıp hemen her gün 10 gönderi kasan devamlı , alacağım alıyorum sizde alın keşke düşse de alsam 30 40 hayır 50.000 lota çıkacam türden alım!! yönlü yazılar yazan birisi çıkıyor eften püften yok arkadaşın borcunu kapayacam yok araba alacağım ülkeyi turlayacam nedenleri ile sattım diyorsa. Ben buna inanmam!!

Hissede dolar bazlıda düşüş trendi bitti denebilecek bir formasyon ben göremiyorum. Sende bakıyorsun sen ne düşünüyorsun sen TA seversin ..
    Yok yok sen harbiden de büyük adamsın, gırgır geçmiyorum. Öngörülerin mükemmel, muazzam baskı altında taviz vermiyorsun, prensiplerinden ödün vermiyorsun. Süper. Hayal dünyasında yaşamıyorsun, gerçekçisin ve bu çok büyük bir avantajdır. KYler psikoloji bağlamında daha bismillah derken eksiden başlıyor. Borsanın 4 te 3 ü psikolojidir, sadece 4 te 1 i teknik ve temel analizdir. Evet, TA den başka rakip tanımam, temel de dahil her şey her daim TA de mevcuttur. Bakıyorum ve ben de senin gibi bir şey göremiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Dip not: EreÄŸli’yi sattığımdan beri %6 üstü zarardayım!
    Ereğliyi satıp hangi hisseyi aldınız ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by yelgec Yazıyı Oku
    Ereğliyi satıp hangi hisseyi aldınız ?

Burayı gereksiz meşgul etmek, burada tartışılsın istemiyorum. Özelinize attım.

7.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    Burayı gereksiz meşgul etmek, burada tartışılsın istemiyorum. Özelinize attım.
    Gördüm , teşekkür ederim

8. Hisse diplerdeyken, mal mı kitleniyo diye komplo sevgilerini dillendirenlerin asıl kendileri komplocu olabilir mi diye komplo yapayım bari

Sayfa 706/800 İlkİlk ... 206606656696704705706707708716756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •