Sayfa 295/823 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 6577 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. 2025 e 3,4 tl hisse başı kar vermişler … nerede maden , nerede peletleme yatırımlarının olumlu etkisi , enflasyon da var … şu hali ile Ereğli yi kim neden temettü için tutsun …

2. Eregli tek seferde 1 milyar dolar parayi temettü diye vermis bir hissedir. Tahminen o rekor ona ait. Tüpraş onu gectimi gecmedimi incelemedim ama bankalar hala veremedi o kadar sanırim. Geçmeleri çok zor.
    yatırım tavsiyesi değildir.

3. Eregl okuyan kişi sayısı 104.Tahta yüzde 2 çıkınca 150-200 kişi çıkıyor çalı arkasından.Tuprs 11!! Tuprs da 100 sayfa geriye gidince 2023 ağustos ayına geliyoruz eregl bu sürede 2 tane 1000 er sayfadan başlık eskitti. Malı sağlam yaslamışlar KY ye bu çok açık. En son Işık baba sağlam manipülasyon yaptı bi daha yasladılar.x e baktım biraz sabır ilk çeyrek çok iyi satışlar cirolar falan üfürmeler başlamış.Yani sakın satmayın borsa uzun vade masalları falan. Zamanında bir borsacı büyüğüme her seferinde tahtaları nasıl yukarıdan satmayı beceriyorsunuz demiştim.Bu borsanın enayisi bitmez demiş idi. Işık baba da bunu çok iyi biliyor. O kadar bomba bilanço açıklayan şirket varken birden bire eregl yi doladı diline.Bilanço da iyi gelse bari.

Şu mavi çizgi aşağı geçilirse bir 6 ay daha düştüğü çukurda debelenir. 44.60 lara falan denk geliyor .

4. ereğli aselsan thy üçlüsü olmazsa olmaz .thy hariç diğer ikisi tarihi çöküş yaşattı k.y lara .
    aselsan yönetimi ortada.ereğlininde sanırız oyak sal sorun .oyakın tukaşı satışını incelemek lazım nasıl kaça ne şartlarda üstüne şirkete ne kadar para akıtarak sattımı üstüne paramı verdili sistemle tukaşsal sıkıntı hala duruyor aslında .ereğlidede aynısınımı yapmaya çalışıyorlar yoksa enteresan ereğli 9 binli endekste d.d altında işlem görüyo hemde ereğli .komedi gibi

5.  Alıntı Originally Posted by propolis Yazıyı Oku
    ereğli aselsan thy üçlüsü olmazsa olmaz .thy hariç diğer ikisi tarihi çöküş yaşattı k.y lara .
    aselsan yönetimi ortada.ereğlininde sanırız oyak sal sorun .oyakın tukaşı satışını incelemek lazım nasıl kaça ne şartlarda üstüne şirkete ne kadar para akıtarak sattımı üstüne paramı verdili sistemle tukaşsal sıkıntı hala duruyor aslında .ereğlidede aynısınımı yapmaya çalışıyorlar yoksa enteresan ereğli 9 binli endekste d.d altında işlem görüyo hemde ereğli .komedi gibi
    Tukaş ı sattı tamek I aldı , madem tamek I alacaktın tukaş ı neden sattın ?

Total i söylemiyorum bile … bi de arada aldıkları kuruyemiş şirketi falan var …

6.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Bofa nın traderları, analizleri yapan algoları baz alarak işlem yapıyor olabilir

O zaman sat sat sat 17 tl ye kadar sat diye tüm gün coşar dururlar direksiyonda insan evladı yoksa
    Eregl 17 TL olması demek ülkenin batması demek bu kadar net..

Ulke battim der, Allah korusun savas felan o sekilde ancak..

67 milyar deposunda stok olan bir sirket bölelim sermayeye 67/3.5..

İsdmr zaten ereglinin değil sanirim..

EREGL günlük,

8. sağol berkimcans

satan diğer tarafta gerçek KY olabilir ama bu şartlarda, bu rapor sonrası, diğer taraftaki alan KY olabilir mi? Hadi 1 milyon alsın...

Bu kadar da hacim de var, hisse normal hacmine dönmeli önce, bence ne operasyon çekiyorlarsa henüz bitiremediler...

Sayfa 295/823 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •