Sayfa 371/838 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon
Arama sonucu : 6697 madde; 2,961 - 2,968 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1. @sektordefteri sadi kaymaz
    Not:

Çin'de HRC marjları toparlanma sinyali verdi.

Mart ayı başlarında 45 dolara sıçradı, geçen yılın ikinci yarısında zayıflamıştı.

Çelik işletmelerinde üretim iştahını kısıyordu.

Söz konusu tutar hala son yılların ortalamalarının altında bulunuyor.

2. Arkadaşlar herkes benim gibi 5.000 lot satıversin yoksa tahtacı götürmeyecek, Fedor sıra sende elini korkak alıştırma! Hadi tahtacıyı bekletmeyelim
    Hahahaha...

3.  Alıntı Originally Posted by Otuzikibin-Ellibin Yazıyı Oku
    Arkadaşlar herkes benim gibi 5.000 lot satıversin yoksa tahtacı götürmeyecek, Fedor sıra sende elini korkak alıştırma! Hadi tahtacıyı bekletmeyelim
    Hahahaha...
    fedor satmaz üstüne daha alır

4.  Alıntı Originally Posted by ece&efe Yazıyı Oku
    Çizdirdiler karizmayı şimdi toparlamaya uğraşıyorlar bence …

Benim en çok takıldığım konu , iyi niyetli olsalar idi , geçen yıl da bu yılki gibi sembolik de olsa 45 kuruş temettü verebilirlerdi ama vermediler , Ereğli temetttü hissesi algısını bile isteye bozdular …

Geçen yıl sembolik bi temettü etkisi inan çok farklı olabilirdi bilmiyorum ben öyle düşünüyorum

Ama sonuçta Oyak a güvenim kalmadı , artık trade dışında Ereğli & isdmr zor alırım … şu an var ama trade için aldım uzun uzadıya tutmam
    Belkide bunları yapmasa mittal gitmeyecekti..

5.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Belkide bunları yapmasa mittal gitmeyecekti..
    İyi mi oldu gitmesi? Mittal varken bu hisse zirvelerini gördü, mittalin gitmesi yatırımcısını perişan etti.

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    İyi mi oldu gitmesi? Mittal varken bu hisse zirvelerini gördü, mittalin gitmesi yatırımcısını perişan etti.
    Ereglinin bu duruma düşmesinin mittalin gitmesinden olmadığını sizde biliyorsunuz ,dünyada demir endeksinde, hrc v.s. sorun var...

7.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Geçen gün demiştin ya, öyle bir şey olursa ben bile alırım. Öyle bir şey olur ki sen bile alırsın
    4 hafta önce götürüyorlar ama dediğin Kocaer'e şimdi manipülasyon mu yapıyorlar dedirtir adama, burası borsa, sen benden daha iyi biliyorsun, kat ve kat tecrübelisin..

8.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Ereglinin bu duruma düşmesinin mittalin gitmesinden olmadığını sizde biliyorsunuz ,dünyada demir endeksinde, hrc v.s. sorun var...
    Evet aynen söylediğiniz gibi. Bu durumda mittalin gitmesinin ardında da başka bir sebep aramamak lazım

Sayfa 371/838 İlkİlk ... 271321361369370371372373381421471 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •