Sayfa 388/837 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon
Arama sonucu : 6692 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: EREGL - Ereğli Demir Çelik

1.  Alıntı Originally Posted by picky Yazıyı Oku
    Bende 2016 basladim doas toplamaya. Ayni cendereden gecmisiz. Kagit 3.88 iken Tengri denen adam 2 tl hedef veriyordu arac satislari berbat zarar ediyor firma. Hergun bir sayfada en az 10 yazisi olurdu Tengri nin durmadan tartisirdik. kagit ne zaman 15-20 yi gecti adam bir anda ortadan kayboldu. O kadar laf soktum yazsin diye ama yazmadi bir daha. Muhtemelen birinin adamiydi. O ara kagidi ucuzdan toplamak icin bunu tuttular. Adam yillarca durmadan olumsuzluk pompaladi ve bir anda kayboldu.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aynen bencede birinin adamıydı.

2.  Alıntı Originally Posted by WIPER Yazıyı Oku
    2024 yılı için 30-35 milyar net kar gelince buralar tam şenlenir...eregl de işler bence iyi gidiyor 2023 son çeyrek toparladılar...
    2024 ortalama kurunu 35 tl alsak , 35 milyar tl net kar 1 milyar usd yapar ... ereğlinin yapmadığı kar değil. 8 milyon ton üretse ton başı net 125 usd yapar ama bunun için ton/favök ün müzikal abinin dediği gibi 150 usd lerin üstüne çıkması gerek

3. Oyak alışta.

4. Mittal den sonra bir şey var ama ne olduğunu anlamak zor. Oyakc çoğunluk Taiwanlı firmaya geçti.

5. bu inatlaşmanın sonu ne olacak bilmiyorum ama hayırlısı....

6.  Alıntı Originally Posted by fedoramca Yazıyı Oku
    bu inatlaşmanın sonu ne olacak bilmiyorum ama hayırlısı....

Hayırlı olsun sn fedor,
    Eregli inşallah hak ettiği yere gelir ve senin bu yatırımcı azmin derslerde örnek olarak anlatılır.

7.  Alıntı Originally Posted by Konvertor Yazıyı Oku
    Aynen bencede birinin adamıydı.
    Dolar forumunda biraz üstüne gittiler ondan sonra yazmadı. Hatta ondan öncede bir ara forumu bırakmıştı. Bazı büyük laflar söyledi ondan forum ahalisi hicivledi onu. Dileyen dolar forumuna sorsun. Fazla komplocu olmayalım.

8.  Alıntı Originally Posted by Black_Eagle Yazıyı Oku
    Mittal den sonra bir şey var ama ne olduğunu anlamak zor. Oyakc çoğunluk Taiwanlı firmaya geçti.
    Hissenin düşmesini engellemek dışında bir plan varsa, o zaman da yükselmesini istemez ki düşükten alabilmek için...

Hayırlısı...

Sayfa 388/837 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •