Sayfa 102/342 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 809 - 816 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Bugün seansın sonuna doğru 200 bin lot mal satışa yazdılar

2. Tahtayı test ediyorlar,

3. Alıcı varmı? Yokmu?

4. Geri zekalı bunlar lan salaklar 950 bin TL.yapıyor yaklaşık, kimde var o kadar canlı?

5. Bugün ak yatırım satış yazdı ben aldım sürekli 10-10-10

6. İmkanım bugünlük bu kadardı

7. Hayırlısıyla ... satışa koysun dursun biz alırız. Mal toplamak istiyorsa aşağı değil yukarı doğru sürsün bence tahtayı

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    maşallah hafızanızda aynı Jentz in hafızası gibi
    puma da gelmiş
    ekip tamam sayılır.

faika esenk..... ( halası yada teyzesi) ak yatırımdan

ilginç birisin
    ama mahsuru yok tabi
    ya da ne olabilir?
    o isim akbanktan yüklü satım yaptığında bu isim yazılıp çizildiğinde benim hatırladığım siz yoktunuz
    jentz vardı da..
    Evet sahika hanım işlem yaptıgında ben pacalı donla top oynuyordum...os zamanlarımda kndini bu hisseyle evlenmiş gb hisseden bendeniz eski arsiv ve yorumları okuyorum.adı gecen cimcime hanomdan bahsedilmiş...asıl nokta ziratteki emekli sahsın kımlıgı...patronun orda da hesabının olup olmaması...sizde benm gb eski yorumları okusanız , jentz in kuzenim olldugunu ve ukraynada yerleşip tekstil ve agac ticareti yaptıgını yazmıstım...onun asısıyla bulaştım bu kagıda..onun zamanında 10 bnlerde olan lot sayımız 100 bn e kadar cıktı su andada 70 bnlerdeyim.yarın 400 lot kadar alacam.bu yuzden birbirimze rakip olmayalım.fiyat gereksiz yere artmasın...nede olsa daha dusukten alım fırsatı verecek...endex 94 bin bokab 4.20 lere kadar gelecek bence...ama azar azar cb nın malını alacam...benim için maliyet 0 gb sevindrici...13-14 lu fiyatlardan oncede satmam.turgeve baagslarım ama burdan satmam...yeni vergi duzenelemsine gore kar dağıtmayan sirketlerede vergi geliyormus ...bu bakabı olumlu etkiler ve her yıl kar dağıtmasına vesile olur...YTD

Sayfa 102/342 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •