Sayfa 104/342 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 825 - 832 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Evet ama bu durumda lot kaptırıyorlar amaçları hisse toplamaksa zaten satan sattı bizden alamıcaklar tam tersı mal kaptırıcaklar....ytd

2. Rahat ol ve mesajı kaydet bir kenara. 12.00 tl den satacağız bu kağıdı. Ama 3 ama 5 yıl sonra . Tam 15 yıla girmek üzereyiz hammallıkta. Bir 5 yıl daha bekleriz sorun olmaz. İnanmışız şirkete. Patronu her ne kadar kazanmamızı istemese de.

Alıntı Originally Posted by puma_532 Yazıyı Oku
    Rahat ol ve mesajı kaydet bir kenara. 12.00 tl den satacağız bu kağıdı. Ama 3 ama 5 yıl sonra . Tam 15 yıla girmek üzereyiz hammallıkta. Bir 5 yıl daha bekleriz sorun olmaz. İnanmışız şirkete. Patronu her ne kadar kazanmamızı istemese de.
    SN Puma aynen bende 5 sene falan olacak azdan başlayıp çoğa ulaştığım Zaman dilimi olarak ...bnde bekliyorum be beklicez de...Sektorun ve sırketın cazıbesının ve pıtansıyelinin farkındayıZz
    Gün gelecek ve 10 lu rakamlardan verıp Atcaz kendımızı maldıvlere
    Ufak hesaplar pesınde koşan Cb ve gürûhu kazık çaksınlar dünyaya 3 -5 yatırımcının malına göz dikmişler....YTD

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 5.000 lotla %3 düşüp 10.000 lotla %3 yükselen bu hisseye acaba 100 bin 200 bin lot alış talebi gelse ne olur acaba? Herhalde tavan çeker

5. Hisse patlamaya hazır bomba gibi

6. Hangi acıdan blackm ? Teknik mi ? 9 aylık Bilanco beklentisi mi ?

Sent from my iPad using hisse.net

7.  Alıntı Originally Posted by dermite Yazıyı Oku
    Hangi acıdan blackm ? Teknik mi ? 9 aylık Bilanco beklentisi mi ?

Sent from my iPad using hisse.net
    Teknik açıdan bakıyorum sayın dermite, MACD ve MOMENTUM indikatörü benim için çok belirleyici bir indikatördür ve yönünü yukarı çevirdi her ikiside, ayrıca hisse kapanış fiyatı 5 günlük ortalama ile 22 günlük ortalamayı aşağıdan yukarı doğru kesti, işte burada 50 bin lot-100 bin lot gibi bir talep gelseydi bugün tavana kadar gidebilirdi olmadı, zaten bunların amacı sindire sindire mal tokatlamak olduğundan tavan beklemem biraz abartı oldu, ama yön yukarı gösteriyor

8. Bu hisse her zaman patron kontrolünde olmuştur ve hareketleri patron belirlemiştir. Patronun elinde milyonlarca lot var. Her daim tahtada aktif olarak bulunmuyor ama patron istemedikten sonra ne kadar alıcı gelirse gelsin bir yere gidemez. Patronun aklından ne geçtiğini ise hiç birimiz bilmiyoruz ancak tahmin yürütebiliriz.

Sayfa 104/342 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •