Sayfa 152/342 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,209 - 1,216 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Amatör hareketler sergiliyorsun speck efendi, aşağıya basıyorlar güya alan Ziraat Tacirler, basan global😂😂😂 lan!

2. 10 TL.de yapsan mama çıkmaz bizden sana

3. Zoraki 6,04 ha gayret 6 ya ne kaldı😂ver aşağıya alttaki adamın alsın al gülüm ver gülüm, ama satıcı yok, takaslara bakın anlarsınız,

4. Bırakın bu işleri ağalar biz buralarda yeni değiliz, yemezler yaptıklarınızı, sonuçta amaç para kazanmak, siz bağladığınız sermayeye yanın😂 Vermeden almak Allah'a mahsustur, vereceksinki alacaksın hisseleri,
    Bu nedir ya? Hala debeleniyorsunuz 6 larda, görelim once 2 basamaklilari

5.  Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    10 TL.de yapsan mama çıkmaz bizden sana
    30 da olsa çıkmaz 10 yıldır buradasınız.
    Akşamları burada stres de atıyorsunuz.
    En ilginç olanı da 90 bin hacim yapan hissenin takasına bakıp ustaca yorum yapmak!

Alıntı Originally Posted by Right or Wrong Yazıyı Oku
    30 da olsa çıkmaz 10 yıldır buradasınız.
    Akşamları burada stres de atıyorsunuz.
    En ilginç olanı da 90 bin hacim yapan hissenin takasına bakıp ustaca yorum yapmak!
    Bir kac gundur iş yoğunlugundan dolayı ekrana bakmıyordum kağıt 6 yı devirmiş...ne kadar uzuldum bilemezsiniz.alım gucum dusuyor...Bu hafta TR deyiz benzin masallah 6 ya gemiş , hisse fiyatıda onu mu takip ediyor ne...
    bu arada cift vurus için kurulan baraja yine yabancı girmiş...bi ara look -bek ci vardı.bi arkadasa bakp cıktı gidiverdi..bunlarda cb nin trolleri...
    maalesefki hisse fiyatı artıyor ama fiyat sadece gecen senenin 3 lira fazlası...bence hala alınır...
    aralık son hafta eski muhasebecimi 2 bin lot 4.97 den aldırmıstım , bi ara geri gididnce fiyatlar panikledi...merak etme seneye bu zamanlarda 6 dan ben sende alırım deyince bekledi.Dun 5.95 den sattı yeminlen...
    onun gb kac ky aldırdık...sat deyince satıp al deyince alıyorlar...
    cb ve tayfası %80 zaten sizde ne isteseniz yaparsınız kalan 1-2 mılyon lotu da almka için vakit kaybetmeye değer mi bilemiyorum...bu filmin sonunu merak ediyorum...
    YTD....

7. Günaydınlar.....Buralardayız her gün ilgiyle sizi izliyoruz....7 TL'den aşağı satmaycağımı belirtmiştim....Right or Wrong arkadaşıma da yürekten katılıyorum doğru tespitleri için....

Saygılar....

8.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Bir kac gundur iş yoğunlugundan dolayı ekrana bakmıyordum kağıt 6 yı devirmiş...ne kadar uzuldum bilemezsiniz.alım gucum dusuyor...Bu hafta TR deyiz benzin masallah 6 ya gemiş , hisse fiyatıda onu mu takip ediyor ne...
    bu arada cift vurus için kurulan baraja yine yabancı girmiş...bi ara look -bek ci vardı.bi arkadasa bakp cıktı gidiverdi..bunlarda cb nin trolleri...
    maalesefki hisse fiyatı artıyor ama fiyat sadece gecen senenin 3 lira fazlası...bence hala alınır...
    aralık son hafta eski muhasebecimi 2 bin lot 4.97 den aldırmıstım , bi ara geri gididnce fiyatlar panikledi...merak etme seneye bu zamanlarda 6 dan ben sende alırım deyince bekledi.Dun 5.95 den sattı yeminlen...
    onun gb kac ky aldırdık...sat deyince satıp al deyince alıyorlar...
    cb ve tayfası %80 zaten sizde ne isteseniz yaparsınız kalan 1-2 mılyon lotu da almka için vakit kaybetmeye değer mi bilemiyorum...bu filmin sonunu merak ediyorum...
    YTD....
    Kalanı da toplayıp çıkacak sanki, borsayı çok sevseydi polibak çoktan arz olurdu..

Sayfa 152/342 İlkİlk ... 52102142150151152153154162202252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •