Sayfa 201/342 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Kim bu dedemiz sandığımız sakallı (patron) sayın yarımada?
    Dermite mi?
    sn epikurus, degilim. ben olsam aylar yıllardır likidite şikayeti etmezdim burada takdir edersiniz ki. patronlarla da herhangi bir ilgim yok. konuyu oraya getirmek istiyorsanız diye peşinen yazıyorum.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. güzel bir bilanço bekliyorum yeni müdür le ihracat patlaması bekliyorum sıkıntılı günlerden geçiyor borsa en sert tepkilerden girni bakab verdi cem bey de bunun farkındadır inşallah bilanço rakanları herkezi şaşırta bilir

Benım hiç umudum yok...Yeni Gnl mudur falan hikaye elinde sıhırlı değmek mi var.Sırket satışta zorlanıyor.Uluslararası rakipler TR piyasasında rekabet edıyor.UV dede şansı yok...Geteksız para aklama ( transfer) için yapılan Geteksız Bi suru yatırım var.Hep yazılıyor 5 yılda 50 M€ yatırım yapıldı ama sırket 40 M€ piyasa degerı var..Doğrudur sırkete artı değer katılmamış kı kapasıte varken kapasıte artırımına yonelık yatırım yapılmış ve atıl kalmış...Yatırımın kredılerınden dolayı da döviz artarken kar yapacakken zarar yazıyor...Petkımın 4 lira olduğu yerde bu kağıt 5 lira pahalı bence...alım için ise temettuyu bekliyorum.Spk nın son tebliği tamda Cb gb ky sevıcılere fırsattı ama iptal edılmıs sanırım..,ytd

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Benım hiç umudum yok...Yeni Gnl mudur falan hikaye elinde sıhırlı değmek mi var.Sırket satışta zorlanıyor.Uluslararası rakipler TR piyasasında rekabet edıyor.UV dede şansı yok...Geteksız para aklama ( transfer) için yapılan Geteksız Bi suru yatırım var.Hep yazılıyor 5 yılda 50 M€ yatırım yapıldı ama sırket 40 M€ piyasa degerı var..Doğrudur sırkete artı değer katılmamış kı kapasıte varken kapasıte artırımına yonelık yatırım yapılmış ve atıl kalmış...Yatırımın kredılerınden dolayı da döviz artarken kar yapacakken zarar yazıyor...Petkımın 4 lira olduğu yerde bu kağıt 5 lira pahalı bence...alım için ise temettuyu bekliyorum.Spk nın son tebliği tamda Cb gb ky sevıcılere fırsattı ama iptal edılmıs sanırım..,ytd

O kadar iyi tanıyorsunuz ki bunları
    bazen üvey evlat ya da küçük oğlu musunuz diye düşünüyor insan ( çok düşmanca yaklaşıyorsunuz ya cem e, onun için üvey ya da küçük oğlu dedim )
    bu kez sesli düşündüm.. ( yazılı diyelim )

5. Perşembe günü 5,75 satış kademesinde 110 bin lot ve Cuma günü 5,75 satış kademesinde 200 bin lot mal vardı koymuş ağanın biri veya birileri, kaldıran bir babayiğit olmadı, tahtayı mı test ediyorlar nedir bilinmez, Yoksa birileri mal mı satmak istiyor artık belli değil, uzun bir aradan sonra ilk defa tek kademeye bu kadar mal yazan çıktı, genelde 3-5 bin lotu geçmez biliyorsunuz her kademedeki satış miktarı, bir şeylerin hazırlığımıdır? Ben Ünlü menkulden bir hareket bekliyorum açıkçası 233 bin lot malı oldu takasta, geçen sene 40 bin lotu vardı, TEB den virmanla 233 bine ulaştı, belkide Ünlü kendi koydu o malı satışa, bekledi alan varmı diye, tahtayı test ediyor olamaz mı? Deutschebank niye ufak da olsa alıyor? Keyif için aldıklarını düşünmüyorum, Bu kurumlar öyle 3-5 bin lot alıp kenara atmazlar, vardır bir bildikleri, bekleyip göreceğiz, Deutschebank aldımı Citi alır, Merylnyc alır, Bnc Partners alır, onlar alınca emeklilik yatırım fonlarıda almaya başlar, ne bulurlarsa alırlar, illaki satanda olur, tahta sığ evet ama bu gruplar dadandımı sığlık falan kalmaz likidite işte burada devreye girer o zaman, şirket sahibi CB bile baş edemez bunlarla, ne yapacak onlar almaya başlayınca kafalarına mal mı çakacak bu fiyatlardan? bu 200 bin lot malı eğer ünlü koymadıysa bu mal tahtaya yine gelecek ve onu hüpleteceklerdir, Show başlıyor:)

6. 1-son finansal tablolar 15 lira gibi fiyatları destekliyor.
    2-piyasadaki şirket alımları (ki sektörde cok fazla, yakında elif de satılıyor diye haber cıktı bloomberge) carpanları 15-20 TL degerleri destekliyor.
    3- hissede güven ve likidite nedeniyle hala 5 lerde cırpınıyoruz...

neyse bize de alım sansı veriyor hala.. istedigin kadar alıyorsun 10 kademe yukardan aldın mı... daha senle isimiz bitmedi bakab.
    ytd

7. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/p...-aldi-40900705

8. Elif Plastik'in satış fiyatı ile ilgili bir bilgiye rastlamadım. Sektörde önceki satışlara ve Elif Plastik'in cirosuna bakarsak 180-200 milyon euro civarı bir fiyata satılmış olabilir.

Bu satışın Bakab için bir önemi olur mu bilmiyorum. Önceki satışlarda fiyatlar ortada iken hiç yansıması olmadı. Mesela Bakab'tan daha düşük ciroya sahip Kalenobel 100 milyon euro civarına satıldı. Bakab'ın piyasa değeri ise 40 milyon euro bile değil.

Sayfa 201/342 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •