Sayfa 21/342 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. cem bakioglunun 2006 veya 2007 tam hatırlamiyorum borsaya gönderdigi haberde tüm yatırımlarımızıbitırdık diye yatırımcılara duyurdu

2. ondan sonra yangın bahane yatırım şahane 7.2 sigorta parasından sonra yeni bir yatırım

3. ondan sonra yangın şahane yatırım devam kendi şirketi olan boş fabrika binasi kiralandi adinida yanginlarda üretım lerim aksamamasi kondu son sisştem yeni makinaşarla donatıldi

4. daha sonra 1.5 2 yıl sonra polibaktan kiraladikları yeri satın aldılar bu arada yanan depolama yerındekı kalıplarıdepoları malzemelerı depolamak icin 10 15 km uzakta 20 dönmüm araziye en az 2000 m2 iki depo bak iş tarafından yapılarak bu malzemeler oraya taşindı fabrikadaki boşalan yerlere yine yatırim yeni makinalar depodakı raflar tavana kadar kalıplrla dolu bizat gezdim gördüm 4 yıl gectı yeni bir depoya ihtıyaç vardır yeni yatırımda yeni depolar yapacaklardır

Alıntı Originally Posted by 09ay0909 Yazıyı Oku
    daha sonra 1.5 2 yıl sonra polibaktan kiraladikları yeri satın aldılar bu arada yanan depolama yerındekı kalıplarıdepoları malzemelerı depolamak icin 10 15 km uzakta 20 dönmüm araziye en az 2000 m2 iki depo bak iş tarafından yapılarak bu malzemeler oraya taşindı fabrikadaki boşalan yerlere yine yatırim yeni makinalar depodakı raflar tavana kadar kalıplrla dolu bizat gezdim gördüm 4 yıl gectı yeni bir depoya ihtıyaç vardır yeni yatırımda yeni depolar yapacaklardır
    gezme fırsatını nasıl buldunuz...i ilişkisi içinde misiiniz...bizler nasıl gezebiliri<...genel kurulda yonetimden rica etsek gezebilirmiyiz....ytd

6. daha sonra yeni birfabrika yeri satın alındı ve binasi son sıstem yeniden tadilat gördü

7. daha sonra lojistk olarak ve son sistem yükleme ve kesim makinları paketleme kuruldu bizzatgezdim 4 yıl önce tahminim

toplam alan 64K M2 olup kapalı alan 32 bin M2 ....Sadece arsa ve insaat maliyeti 70-80 milyon TL eder....ytd

Sayfa 21/342 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •