Sayfa 210/342 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. CB sende izliyorsun öylece değilmi? Dün %7 bugün %6 düştü, niye alım yapmıyorsun? Al kardeşim böyle zamanlarda

2. bilanço biraz zorlu zaman geçmiş kurriski hamlesi güzel stok artışı gelen talebi gösteriyor nakit artışı olumlu bilançonun en kötüsü kar oda biraz terste kalmış baki amca çok çalıştı bu ara baki amca zor günler biraz toparlamış 3. çeyrek için

3. Su akar yolunu bulur, ben hiçbir zaman panik yapmadım, çıksada satmadım düşsede satmadım, benim hedef çift basamaklı sayılar olduğundan bu tahtada dönen dolapları sadece seyrediyorum, fırsatım oldukça alıyorum, Moddy's ve S&P TR nin kredi notunu düşürmüş bugün, hiç vakit kaybetmiyor oç ler, bu hengamede atlatılacak elbette, işte o zaman BAKAB zamanı gelir elbet birgün,
    Taciroğlan seni unutmuş değilim sevmiyorum seni, babanı da sevmezdim Taciroğlan, çektir git bu tahtadan bir an önce

Üzülmeye tasaya gerek yok uv ıcın...kar dağıtım tarıhlerınde kıllanmıştım.bilanco sonuna geliyor.bekkentının sona erıp Endex ve hısse bazında dususlerın olduğu yanı hazan mevsımı.cb gb çakalında temettüyle alım ıcın pusuya yattığı Zaman'lar...sabırlı olmakta fayda var

Ben nakıte sıkışık olduğumdan alamıyorum.Tr pıyasadında zarar yazıp kolu bacağı bırakıp kaçmaya çalışan yabancı profilindeyim.alacaklar odenmıyorr.carklar donmuyor para yok.Gunde 9 Bn çıro yapan dönercı arkadaş 3 Bn Euro borcunu 4 aydr odemıyor...E.Daha ne dıyım?Fırsatcılık diz boyu...işte bu ahval ve seraıt içinde tavsıye ettıgım 2 dostum azar azar bakab uv için alıyorlar.Cocuk Dr Bülent bey , yentzle İnegöl'de aynı sektörden Onur bey alım dalar...Temettuyle daha cok alacaz düşüşe bu acıdan da bakın...,ytd

Fıyat buralara çıkınca 2 lira Dan maliyetli biri olarak 6 li fiyatlara burunkıvırıyorduk.euroda artınca 1 Euro'ya 1 lottan fazla bakab alabılıyoz.Alım gücümüz arttı.buzor durumda cezbedıyor Bn.K vadeye takılıp uzulmeyelım.Tek dert para olsun.Iyı Bayram'lar.

Günümüzün global şartlarında rekabet cok zor.Bakab bile yurt ıcıne dondu.Yurtdısında mal satmak kolay .degıl.yurt ıcınde de uluslararası fırmalarla rekabet Edecen.hadı bugun iç pıyasa doymamış yarın yeni kapadıtelerle dunya devlerı yurt ıcındede one geçerse ne yapacaklar.mrcburen satıp istikamet degıstırcekler.baska yolu yok....hükumette para gırısı için yabancı ortaklıkları teşvik edebilir....dovız gelsınde Nasıl gelırse gelsın deyıp...hem işletmelerın batısı onlenır...ytd

8. problem 20-30 bin satısla (sebep ne olursa olsn) yuzde 13 dusmesi... yazık koca şirkete... 500 bin lot satıs yese anlarım...
    patron dısında yuklu kimse alım yapamıyor tahtada, bu da o yoksa fiyat fiktif demek oluyor... ne alabilir ne satabilirsiniz.. ptesi bakalım bilanco ile bir yukarı olacak mı ?? bu finansalların ederi 15.. yeter artık bakab yeter artık.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 210/342 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •