Sayfa 214/342 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Temettünün ödeme tarihini 29 Ağustos belirlemişlerdi,sonuçta temettü hesabıma geldiğinde yine BAKAB alacağım, bugünde aldım yoncabank üzerinden, 5,02-5,07 aralığından, temettü gelsin büyük bölümü ile yine alacağım, bugün benimde dikkatimi çekti endeks yükseliyor ancak bu düşüyor, ben alıyorum 5,04 ü kaldırıyorum, hemen akabinde Tacirler-Şeker-osmanlı alt kademeye veriyor, sonra yine kaldırıyorum 5,04-5,05 kademesini, adamlar saniyesi geçmeden tekrar dolduruyor kademeyi, verin verin siz, yarın temettü yattığında da verin tamam mı?

2.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Saat 14 den sonra isyat temettuyu yatırmış Akyat ve yky Dan ses yok...Ağız tadıyla Bı Euro aldırtmadınız.altı ustu Alacagımız 1000 Euro'yu...Ytd
    Bu mesajınızı pek anlayamadım. Herhangi bir aracı kurumun temettü parasını gününden önce yatırma ihtimali yok diye biliyorum. Temettünün hesaplara geçiş tarihi ise yarın.

Is yat hesaBında 3800 kusur para yatmış abi ara kur makası daralınca 7.37 den Euro aldık.ak ve yky ise portföy değeri- hısse degerı : temettu şeklinde denklem var...ınsallh yarın heps yatarda dusukten ero alırız....Ytd

2018 sonuna kadar 30 milyon ero yat yapacaktı.2016_17 de toplam 20 milyon ero yat gerceklestırdi.Bu senede 5 M ero yapsa.eder 25 milyon ero ama pıyasa degerı 28 M USD...saçma fınansal basıretsızlıkten buralara geldı...dovız Lmay fırsatı olmayanlara bak AB alımı onerıyom...nakıtım olsa düşünmeden alırdım.ytd

Eskı musterımde olan sıyasılere yakın Bi dostum döviz için çok daha yukarıları telaffuz ettı.Alacaklarımızdan geleni ero alıp y dısı hesaplarımıza atıyoruz...piyasa bozuk.Sattıgımız hotelden 300 Bn ero luk kısım odenmedı satış bedellinin 5 de birine yuzde 40 yine ortak olduk...Hala alamadığımız 18 aylık kıra borcu var.Avukatlar tahsıl ımkanını 0 a yakın görüyor...Pıyasada takan takana. Bi patlarsa mılletın hali duman...bu nedenle bakab yonetımın döviz yukumluluklerını cok Iyı hedge etmeli..Yoksa kazanç kambıyo zararına gder...ytd

Allah razı olsun bakıpglundan ki ilk defa olumlu söz ettırecek bişey yapmıştır Bnm için. bugun cebımde 1000 Euro'm daha fazlaysa sayesındedır...ero 8 olmadan aldık ya bunada şükür....Ytd

7. Şirket şu anda çok ciddi finansal gider yazıyor. Ancak mali tablolarda şöyle bir denklem var. Euro kuru arttıkça şirketin brüt karlılığı ve esas faaliyetinden elde ettiği gelir-gider farkı artıyor buna karşılık finansal gideri de artıyor. %10-15 lik artışlarda mali tablolar çok etkilenmiyor ama şu anda artış ikinci çeyrek kapanışına göre %50 seviyesinde. Bu artış üçüncü çeyrek bazında şirketin sıfır kar hatta eksi yazmasına neden olabilir. Mesela ilk iki çeyrekte çeyrek başına 20 milyon civarında olan FAVÖK üçüncü çeyrekte 30-35 milyonun üzerinde olur ama net kar eksi yazabilir.

Bu sadece bakabı degıl tum Türk sırketlerınn problemi...Yalnz yuzde 70 ihracat yaparkene bu duruma düşmekte Cb gb sığ düşünen ky nın cebındeki 3 kurusa goz koyan zihniyetin eserıdır...verımsız yatırımlar grup sırketlerıne kar transferi vs daha beterıni hakedıyır...6 ay oncesınden krıze hazırlık yapmamıza rağmen 200 Bn ero kaptırmışız. Bırazda Cb nın yuregı küt küt etsın...2025 de sektörde Avrupa'nın önde gelen aile sırketı olamıcagını anlar denyo...gercı bu vizyonu d ky nın ybncıya satış hayalıne set çekmek için yapmışlardır....kendı de bılıyor kı 2025 İ yas ıtıbarıyle gormesı cok zor..Allh uzun ömürler vermesın....Dara düşse belkıde ortaklık yapar hıssenın onu açılır....Kımse neyın olacağını kestıremez...Bakalım 2. Temettu taksıdıyle 800 Euro alabilecez mi....ytd

Sayfa 214/342 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •