Sayfa 216/342 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. bu marjlar korusa bile 2019 da 130-140 milyon TL vafok yapabilir... isterse borcunu 1 senede temizleyebilecek durumda... 2018 degil 2019 a bakma ve sabretme zamanı... yeni yataş bakabdır . ytd .

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. önce tire / karton yuzde 50 yaptı... gedza uuzde 60 yaptı... bugun kaplamin ve sekur yuzde 15-20 yaptı... tavan kapadı biri hatta... bak ambalaj baska sektörde herhalde...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

WC kağıdı üretse Köse olmustuk..,trajikomık tuvalet kağıdı hisseden değerli ...Neyse yılların sırketı pd son faz yatırım değerlinin altında...Ucuz olduğunu hatırlatmıcam zira prım yapmıyor...Blumberg de alt yazı gectı ambalajlar ufalacak dıye ekonomık krızden dolayı belki Bu teselli olur...Temetuyle Cb alım yapsın dıye dıger ambalaj kağıtları gb yukarı çıkarmazlar...ytd

4. Dünyanın temettusunu aldınız biraz olsun hisseye destek olur insan, bakicambazgiller sizin yaptığınız ayip, üç kurus temettu paramla ben bile destek olmak icin tekrar hisse aliyorsam sende alacaksın bakioglu racon budur, hic kimse temettu ile hisse almak zorunda degil edebiyati yapilmasın, bakiogullari mecburdur almaya, ben alacagim ama o almayacak simdi oylemi? Yok oyle yedim ayağı, bu dönemde kimin aldığının bir önemi yok artık, bizim lotlara mı gözünüzü diktinizde hisseyi bu fiyatlarda bekletiyorsunuz, yazıklar olsun size, ben satmayacağım, çocuklarıma miras bırakacağım, sizde bekleyin durun öylece bakicambazogullari

5. Hissede patronun mal almasını hiç önemsemiyorum. 2017 öncesindeki 3-4 senede 6-7 milyon lot mal aldılar hisse yerinden kıpırmadı.

Esas önemli olan konu mevcutta %25 civarında olan brüt karlılığı korumaları olacak. Normalde bu marjın da üzerine çıkmaları lazım ama en azından bu marjları korusalar bile 2019 yılında 140-150 milyon FAVÖK elde etme kapasitesi olacak.

6. Merhaba sevgili dostlar...
    Senet, dolar bazında çok sıkıştı...
    Alımların sert olacağını düşünüyorum.

Dolar bazında çok ucuz kaldınız, diplerdesiniz...
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7. 5 yıllık dolar grafiği...
    Bu düşüş trendlerin bitmesi gerekiyor.
    Bitiş tamamlandıktan sonra ralli çıkışı yaşayabilirsiniz.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku

5 yıllık dolar grafiği...
    Bu düşüş trendlerin bitmesi gerekiyor.
    Bitiş tamamlandıktan sonra ralli çıkışı yaşayabilirsiniz.
    Bi cacık olmaz bu kağıttan...vizyonu yok. Bu saatten sonra kazandığını da faız giderine öder...Bu krız pardon ekonomık dalga oyunu hep uzaktan seyretmeye alışmış İzmir sermayesıni cok uzecektır.Tek tesellımız Cb ninde bu dalgada cok su yutacak olmasıdır...Sırket degerının 3 yıllık yatırım tutarında olması tamamen onun eserı bugüne kadar ky düşündü bundan sonra o düşünsün...Ytd

Sayfa 216/342 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266316 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •