Sayfa 257/342 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Sektör cok karlı ....uzun vadelı vizyonu olmadıgından yandaş sırketlrre para aktarmak için yatırım açıklıyor surekli aksı olsaydı son 10 yılda 100 mılyon dolarlık yatırım yaptı piyasa degerı cok daha fazla olurdu...inşaat tahut sırket tank yapıyor adı solvent tesısı oluyor dunya maliyetı var halbukı ederı fuel oll tankı kafar neyse ky yı heder eden zıhnıyet te aynı kaderı taşıyacak ytd
    Yapılan yatırımlar döviz kredisiyle yapıldı finansman gideri çok bindi iki sene temettü dağıtmasalar şahane şirket olur borcu olan şirketin temettü dağıtması çok yanlış.

2. 1 saatte 1228 adet işlem maşallah

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    1 saatte 1228 adet işlem maşallah

2 saatte 1074 lot maşallah

Bu neyin baskısı anlamıyorum. Havanda su dövüyoruz. Vakit kaybından başka bişey değil bu hisse.

Huawei mate 10 pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Kısa vadedeki test ise son çeyrekte açıklayacağı brüt kar oranı olacak.

2018 yılı üçüncü çeyrekte euro/tl ortalaması bir önceki çeyreğe göre %25 artmasına rağmen brüt karlılık sadece 3 puan (%26'dan %29'a) artmıştı. Son çeyrekte ise euro/tl ortalaması üçüncü çeyreğe göre %4 düştü. Bakalım bu durumda son çeyrekte brüt karlılık kaç gelecek.
    Son çeyrekte oluşacak brüt karlılık oranını merakla bekliyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,704
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Son çeyrekte oluşacak brüt karlılık oranını merakla bekliyorum...
    Sayın yarımada valla bende hem net kâr ve vereceği temettüyü çok merak ediyorum, fazla merak iyi olmaz ama ALLAH sonumuzu hayır etsin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. Şirketler geçici vergi beyannamelerini göndermeye başladı. Bakab süre uzatımını sevinçle karşılayıp son gün olan Pazartesiye kadar bekler muhtemelen. Bu tarz uzatmaları şu ana kadar kaçırdığını görmedim.

8. Teknik bana 10 gün içinde 5.20 yı gösterdi ve bende 4.70 den girdim. 880 lot

PLK-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 257/342 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •