Sayfa 274/342 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

ziraat den yapan kesin patron diğerlerini daha çözemedim zaten yüzde 70 patron olduğu için tutturma ihtimali yüksek

2.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    ziraat den yapan kesin patron diğerlerini daha çözemedim zaten yüzde 70 patron olduğu için tutturma ihtimali yüksek
    Mahdum sertajj dır o, nasıl olsa film çevirmeyi pek iyi biliyor buradaki filmi de o çeviriyordur.

3. Bunlar bizden mal alacaklarını mı sanıyor acemiler? Böyle mal toplanmaz ki???
    Önce yukarı sürersin tavana kitlersin, tavanı çözersin, tekrar tavan tekrar çözersin veren verir kalan kalır, 8-9 a kadar böyle devam edersin, sonra serbest düşüşe bırakırsın, veren verir kalan kalır, 7 li seviyelere kadar gelir, oradan yine grup hareketi ile 10 u gösterirsin birakirsin veren verir kalan kalır, sonra 11-12 veee...
    Hâlâ 5 li seviyelere debeleniyorlar,
    aga böyle mal alamazsinizzz.
    Acemi sünnetçiler sizi

4. Son üç gündür alan satan,son takas durumunu palasir misiniz

Mi Note 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Son 3 yılda olan gelişmeler şirketin arayıp ta bulamayacağı bir durum oluşturdu. Hem eur/tl hem de maliyetlerin büyük bir kısmını oluşturan hammadde fiyatları şirketin istediği şekilde ilerliyor. Patrona ne istiyorsan diye sorsalar bunların olmasını isterdi. Her geçen sene de bir öncekinden daha iyi oluyor. Bu sene için de normal şartlarda kar beklentim 50 milyon üzeri.

Ancak hisse fiyatı daha önce birçok kez belirttiğim nedenlerden dolayı olması gereken seviyeye gelmedi. Ben bu sene içinde hisse fiyatında kırılım olacağını düşünüyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Son 3 yılda olan gelişmeler şirketin arayıp ta bulamayacağı bir durum oluşturdu. Hem eur/tl hem de maliyetlerin büyük bir kısmını oluşturan hammadde fiyatları şirketin istediği şekilde ilerliyor. Patrona ne istiyorsan diye sorsalar bunların olmasını isterdi. Her geçen sene de bir öncekinden daha iyi oluyor. Bu sene için de normal şartlarda kar beklentim 50 milyon üzeri.

Ancak hisse fiyatı daha önce birçok kez belirttiğim nedenlerden dolayı olması gereken seviyeye gelmedi. Ben bu sene içinde hisse fiyatında kırılım olacağını düşünüyorum.
    Son cümlenize katılıyorum. Aynı düşüncedeyim. Bu sene 3'leri görebilir.

7. Yediğine içtiğine dikkat etmeni tavsiye ederim. Nşa da çok primsiz Bi kağıt Bakab. Ülkeyi yönetenler kaos futbolu oynamaktan vazgeçerse borsa normal yatırım aracı moduna dönecek ve herşey daha güzel olacak... Tam tersi kaos devam ederse en sağlam hisse bile dibin dibini görmek isteyecektir...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ins 3 leri görürde daha cok istiflerız patrona Cem gb....ytd

Sayfa 274/342 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •