Sayfa 283/342 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,257 - 2,264 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Riki fort sende bakab yok bu topikte ne geziyorsun? Ortalığı bulandırma artık, varsa fikrin yaz, yoksa fikrin arka kapıdan cizzzz

BAKAB - Bak Ambalaj

Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Riki fort sende bakab yok bu topikte ne geziyorsun? Ortalığı bulandırma artık, varsa fikrin yaz, yoksa fikrin arka kapıdan cizzzz
    Yüzde 30!bedelsız 13% temettuden ne olur ...adamlar bilançodan memnun kalmayınca satış için bahane yaratmışlar sadece gülüyorum...bırazda buraya takılsalarda bıraz ıyımseelık bulaştırsa bızlere...ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Son düzenleme : ALİBEYOĞLU; 12-05-2019 saat: 04:07.

3. yalandır / yuzde 90 ı yalan investing yazılarının her topicte. pazarlama mecrası.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    4.80 e gelir diye çok beklersin
    Kardeşim , bakab çok iyi kağıt. Yıllardır taşırım az biraz. Ama şunu unutmamak gerek piyasa iyi değil, ortam gergin. Bilanço sadece bakab için değil, hepsi için kötü geliyor. Zararına satmaktansa unutup zamana bırakmak en hayırlısı. Benim zararım 1 birim, cb nin 10 birim. Büyük lokma yiyelim , büyük laf etmeyelim. Her kağıt , her rakamı zamanı gelince görür. Kalın sağlıcakla. Sağlığınıza dikkat edin.

5. isabetli yorum tebrik ederim, ancak 4.80 TL.yi görebileceğini tahmin etmiyordum çünkü bilanço beklentim çok iyiydi.Kagidi rezil ettiler, yıl sonu kârı açıklandığında bile yukselmeyen bu BOKAB geçmiş seneye göre kârı düşük gelince utanmasa taban olacaktı neredeyse, ben satmıyorum zaten, alım fırsatı veriyor şu an, bana göre bedavadan işlem görüyor bu karin ağrısı param oldukça da alıyorum, sizlerde kalın sağlıcakla, beklemeye devam

6. İzocam %95 ile kottan çıkıyorum demiş. Benim bildiğim şu anda bu oranın %98 olması lazım. Belki holdingle beraber hareket edenler vardır.

Bakab'ta da yüksek ihtimalle patronun kottan çıkma amacı olduğunu daha önce birçok kere yazmıştım. Ancak bunu şimdiye kadar başaramadı. Bu kadar hisseyi toplamasında başka bir amaç aklıma gelmiyor.

Buradaki yatırımcı grubu iyi konsolide oldu. Kottan çıkma amacı var ise fiyatı çok yukarılara çekmesi lazım.

7. 4.47 TL.enteresan şeyler oluyor, şirketmi battı da bu değerleri lâyık görüyorlar? piyasa degeri 160 milyon TL.özkaynagi bile 190 milyon TL.den fazla bu nasıl iştir? Kendilerinde olmayan ancak bizlerde olan hepi topu 1 milyon lotmudur bunca mesele?

8. CB yancilarinin elinde en az 5 milyon lot var sanirim, CB de 11 milyondan fazla, gerisi sende bende işte, bizler satmadigimiza göre elinde 5 milyon lot olan yancı güruh şu an sermayeyi kediye yüklemiş öylece bekliyorlar, yaklaşık 25 milyon TL.yapar bu yancilarin hisseye bağladığı para, kendileri düşünsün, buda demek oluyorki sermaye bağlandığı gibi durmaz bir gün coşar, piyasa kuralı böyle sizde biliyorsunuz eyyy yancilar!

Sayfa 283/342 İlkİlk ... 183233273281282283284285293333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •