Special Days Image
Sayfa 285/342 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Böyle uzun yıllar gitmez bu devran, muhakkak global bir ortak bulmanız lazım, bunu siz daha iyi biliyorsunuz

2. Harekete geçme zamanı geldide geçiyor

Bugünde 335 lot daha aldık fıyatı zamlanmayan tek şey bakab hısse fıyatı memleketımde....ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Şirket temettü miktarını açıklamış kimseden ses yok. Hissede patron harici ne kadar az kişinin kaldığını burdan bile anlayabiliyoruz.

İki eşit taksitte ödenmek üzere brüt 15 milyon tl temettü dağıtma kararı aldı. Nette 1000 lota 354 tl düşüyor.

Olumsuz olan Temmuz ve Eylül sonu dağıtacak olması.
    evet kimseler yok bizden başka, kar payı kararı dün akşam 20:52 de KAP'a düşüyor, bugün hissede yaprak kımıldamıyor ve yine eksi kapattı, olacak şey değil, 0,35416 kuruş kar payı alacak her hisse, iyi bir temettü oranı ancak tık yok!

5. Seninde sıran gelecek BAKAB

6. 4 senedir bu hissedeyim, ilkinde 2011 de alıp ev aldığımdan 2013 te satmıştın, 2 yıl aradan sonra 2015 te tekrar yavaş yavaş bu hisseye girdim, tek seferde almadım, parça parça aldım, bazen her gün aldım, bazen haftada bir iki kez aldım, bazen de ayda birkaç kez alım yaptım neredeyse 4 yıl olacak ve hala hissedeyim, kar payını her sene vermeye başladı ve kar payı her yıl artıyor, özkaynaklarda her yıl artıyor, tek artmayan hisse fiyatı:) korkmayın ağalar sizden zengin değiliz,

7. CB bu işi beceremedi, yıllardır hisse yerlerde sürünüyor, mahdumlar işi devraldı, onlar işin başındayken de sürünüyor, nasıl bir şey bu? piyasada olan milyonlarca lot hisse geçmiş yıllarda CB tarafından bedava sayılacak rakamlardan hüpletilirken her nedense hisse bir türlü yükselmedi neden ki? el cevap CB ve avanesinin karşılıklı paslaşmaları sonucudur bu başka izahı yoktur! bir tahtadan milyonlarca lot malı alacaksın ve o tahta olduğu yerde sayacak! hatta hisse fiyatı daha da düşecek olur mu olur CB varsa işin içinde olur, karşılıklı anlaşma olmadan bu işler yürümez, CB Allahına kitabına yeminle ben bu konuda masumum diyebilir misin?? Diyemez çünkü kendiside çok iyi biliyor belli gruplarla ne yaptıklarını, yatacak yeriniz yok! 500 milyon TL.piyasa değeri görmeden vermem, dursun şurada bana zararı yok artık bu saatten sonra, temettümü alırım ve yine aynı hisseyi alırım, en azından temettü alıyorum, günün birinde bu hisse de yükselecek, ben görürüm görmem ancak bende eşime çocuklarıma bırakırım hisselerimi, CB ve avanesine yedirmem, NOKTA!

Bugünde 225 lotcuk kaptık hadı hayırlısı...ytd

Sayfa 285/342 İlkİlk ... 185235275283284285286287295335 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •