Special Days Image
Sayfa 295/342 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Bu ne anlama geliyor? Bu iki kurum kağıdın altını oyuyor kötü niyetli bunlar, işte asıl bu 2 kurum hissenin önündeki engel gorelim bunu

2. Ellerini bir kez daha gosterdiler

3. Hic firsat kacirmiyorlar eller tetikte bekliyorlar, ziraat ve tacirler umarım tüm malinizi kaptırırsınız

4. bugün sağlam prim yaptı, %8

arkadaşlar ben çıktım kafakafaya çok şükür Allah sizide karla kurtarsın inşallah patron zalimm

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    arkadaşlar ben çıktım kafakafaya çok şükür Allah sizide karla kurtarsın inşallah patron zalimm
    Hayırlı olsun kardeşim, biz buranın müdavimiyiz, Ziraatçi-Tacir oğlan-Şeker pare-Ak pak işte bunlar! buralardan işlem yapanlara dikkat! patron namına hareket eden O.Ç'ler işte bunlar,

7. hisseyi yukarı kaldırdılar %9 prim yapan 600 bin lot işlem hacmi olan hisseyi gün sonu %2 primle bırakan kanı bozuklar bunlar işte,

8. Taciroğlanın 236 bin lot malı 84 bine indi, ziraatçininde azaldı malı, bu ne demek? bunlar artık tahtayı çok rahat kontrol edemiyorlar, bastırdıkça bastırıyorlar mal kaybederek bu fiyatlarda tutabiliyorlar ancak, daha ne kadar tutabiliceniz eyyy ziraatçi ve taciroğlan, malı kaybetme pahasına sürüyorlar, ancak talep de var alan alıyor yine, biraz daha çarpışsınlar bakalım, el mi yaman beymi göreceksiniz İBN.TACİR ve O.Ç.ZİRAATÇİ, aynı hareketi yapsanıza birkaç kez daha GTNZ.yiyorsa? kaybeceksiniz!

Sayfa 295/342 İlkİlk ... 195245285293294295296297305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •