Special Days Image
Sayfa 297/342 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Nasıl bir değişiklik bekliyoruz Sn Gandi...Gündem maddelerıne göre olmamalı...temettuye 1 ay var...gnl krl beklentısıyle 4.5 -5 arası dalgalıniiii...ytd

2. Son zamanlarda gün içinde %8-10 prim yaptırıp gun sonunda tekrar %1-2 prime çekip ertesi gün %1-2 eksi yaptırılması adet oldu, bunun tek sebebi var, birilerindeki mali almak, düşürmek, başka izahı yok, 600 bin lot işlem hacmi yaptır sen, satıcı ziraat-tacirler-Ak-şeker-philip kapital, alici is-ykb-halk-vakif vs, bazende tam tersi, ama prim yok, ertesi gün eksi kapat bu nedir? Tahtayı bu gruplar kontrol ediyorlar, patron bu durumu bozmuyor, isterse alacağı temettulerle tavana kadar çizer alır, yada hisse geri alım açıklayıp bu durumu bozar değil mi? neden yapmıyor? Çünkü dürüst değiller, bu guruhka beraber hareket ediyorlar, amaçları belkide tüm hisseleri ele geçirmek olabilir, kottan çıkmak olabilir sayin yarımada' ya hak veriyorum artık kottan çıkma olayı için, paraya ihtiyaçları olsa polibak'ı halka açarlardı, belkide holdingi yada diğer firmalarından birini ama yapmıyorlar, tek yapılan şey hisseyi dizginlemek, prim yapmaması için kırk takla atıyorlar bariz belli artık, bu temettü dağıtma olayinida artik soyle düşünüyorum, temettulerle kendileri değil de diğer aracı kurumlardan baskalari adina hisse aldırıyor olabilirler dikkat çekmemek için, bir süre sonra piyasada sen ben ve diğerleri hisseleri kaptirdigimizda bu adamlar kottan çıkmak için işlemlere başlayabilirler, %98 olmalı kottan çıkış oranı, buda 35.280.000 lot yapar, geriye 720.000 lottan az kontrol disi hisse kalması lazım ki kottan çıkabilsin, şu an bu mümkün değil çünkü kendilerine ait olmayan lot sayisi 720.000 lottan çok ama çok fazla, en az 1.5 milyon lot oldugunu dusunuyorum bunların kontrolü dışında olan hisse miktarının, savaş bu bence,

3. Genel kurula katılan arkadaş sormuş CB ye hisseler yükselemiyor, siz hiç bir sey yapmıyorsunuz neden diye, köyden daha dun gelmiş olan, saf temiz iyiniyetli CB başkan da "hisselerin yükselmesi için öneriniz nedir? ben bilmiyorum siz söyleyin"demis😂😂😂👍👍👍🖐🖐🖐🖐

4. Aklıma geldikçe gülüyorum

5. Yemezzzzlerrrrr

6. CB başkan saygilarrrr

7. Bi nane çıkmaz...

Alıntı Originally Posted by ghandı Yazıyı Oku
    temettü ne zamandı? Genel kurul salı toplanacak.supriz karar çıkar mı?

Sn Blackmn bende sızın GB düşünüyorum...kendi ismi ile toplasa hısse prım yapar.yancı güruh aracılığı ile topluyor olabilir...Hatta burda yazan ve yazmayan yani okuyan kişilerde toplayıp hesap virmanı yada adrese satış yaparak yan hesaplara aktarıyor olabilir...Diyecek bi şey yok.Niyet kötü ve art niyetli ise...Allah belalarını verır insallah...kottan çıksada ben satmam...varlık fonuna bağışlarım ...350 bin lirayla batcaaaz mı...sadece otel işinden 500 binden fazlasını emlak işinden 400 bn kaybeytık...olsun varsın bokab tanda kaybedelim...En kötü her yıl temettu alırız..kaç yıl oldu bi gün geri adım attık mı..1 Allah’ın günü tek lot satmadımRabbim şahidim olsun...Hala da alıyoruz...Ytd

Sayfa 297/342 İlkİlk ... 197247287295296297298299307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •