Sayfa 332/342 İlkİlk ... 232282322330331332333334 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Aklı olan terketti gemiyi 2 liradan aldığımız gunleri bilirim rahmetli Zeki müten de bizi tv nin arkasından görürdü şimcilk değil almaya bakmaya elimiz varmıyo. Sız bilmezsınız yenisiniz...ytd

2.  Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Aklı olan terketti gemiyi 2 liradan aldığımız gunleri bilirim rahmetli Zeki müten de bizi tv nin arkasından görürdü şimcilk değil almaya bakmaya elimiz varmıyo. Sız bilmezsınız yenisiniz...ytd
    herkesin aklı kalır ve bir zaman sonra gene gelir. gene alır tarih tekerrürden ibarettir.

İnsallah tekerrür ederde eski sevıyelerden yine uv toplayıcı oluruz alt katta beklemedeyız...ytd

Plastıgın hammaddesi yüzde 100 artmış.bakab olumsuz etkıler...bu sene kar degıl zarar açıklar diye umut ediyorum...ytd

Hısse bası 83 krs kar acıklamıs.bu kar rakamına gore olması gerekn fiyat 15 lirayı gecmemelidir.2021 de ise karın 60 mikyona cıkmasını bekliyorum.10 milyon finansal giderlerde azalma 15 milyon faaliyet karında artıs 5 milyonda dovız pozisyonundan dolayı extra kar....35 kurus hısse bası kar agıtımını bekliyorum.fiyat baskılanacak dıye dusunuyırum...ytd

6. Global hissenin çoğunu toplamış bekliyor. İşlem hacmi daralmış. Mutlaka bir beklenti vardır. İyi bir firma olduğunu düşünüyorum. Yatırım planım içinde bulunuyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
     Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Global hissenin çoğunu toplamış bekliyor. İşlem hacmi daralmış. Mutlaka bir beklenti vardır. İyi bir firma olduğunu düşünüyorum. Yatırım planım içinde bulunuyor.

Sen yenisin galiba o GLOBAL menkul değerlerde gördüğün hisseler Cem BAKİOĞLU'na ait.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

8. arkadas yeni...yakında cebindeki paralar tırtıklandıgında globoldaki lotların kime ait oldugunu anlar...daha cok temettu hupletmek için ucuz fiyatlardan topladıydı.o yuzden heybesi dolu..temettu ve genel kurul tarih acıklması , 3 aylık kar beklentileriyle önümüzdeki gunlerde yukarı cekip lot boşaltarak o da yolunu bulacaktır.5 yılda 15 bin lot birktirip (2,8 tl maliyetşe) tutuyorum.aynı gemideyiz yani.çok uzun zamandır forumda yazan yok demekki sattılar gittiler.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 332/342 İlkİlk ... 232282322330331332333334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •