Sayfa 49/342 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 385 - 392 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Madem öyle işte böyle (bu 2 oldu bu arada👍)
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...hayat-28264559

Adamın hayaıt cile dolu...tıplı kuccuk emrAh gb......

2. Linkte bir sey dikkatimi çekti, adil dağıtmayı severim demiş ancak her nedense bu karin agrisinda pek adil degil, kari sadece son 2 senedir dağıtıyor o da sondakikada verilen oneri ile oluyor? Nasıl bir adil dağıtım ruhudur bu? Sadece kendi menfaati varsa adil dağıtmayi sevmek adil değildir!

3. Vermeden almak Allah'a mahsustur eyyy CB efendi, hissedarlarına bakacaksın, vereceksin, kazandıracaksın hep bana Rabbena olmazzzzz.

ESKI BİR HABER----
    Kurul, Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu üyeleri Cem Bakioğlu, Erol Narin, Ali Enver Bakioğlu, Meriç Bakioğlu ve Nihat Gündüz’ün genel kurul onayına sunulmaksızın hisse senedi alım satımı yaptığını belirleyerek, bu işlemlerden doğan 178 milyar 999 milyon 92 bin 925 liralık zararın faiziyle birlikte 1 ay içinde şirkete geri ödemelerine, aksi halde tespit davası açılması kararı aldı.

6. CB başkalarına hayırseverlik yapmış olabilir, kamu yararina bazi isler yapmış olabilir, ancak hayırsever olan, kamu yararina hizmeti görev addeden birisi neden yıllarca yatirimcisini süründürüyor? Hıncı mi var KY ye?hissedarina?
    ne alıp veremediği var? hisselerin yükselmesine bir dönem müsaade edilmedi herkes biliyor bunu, peki ne oldu o sırada sayın yarımada yazmıştı, CB ve güruhunun beleş fiyatlara aldığı lotlari yazmıştı, hisse baskılanacak, bunun kime faydası var?tabikide hisseyi toplayana, kim toplamış hisseyi? Ben veya babam degil, CB ve saz arkadaşları, o zaman??? Adillikten, adaletten, hayirseverlikten bahsetmeyelim komik oluyor çünkü, yatırımcısına kazık atan bir zihniyet adillikten, Şeref'ten, onurdan yoksundur.

7. Bilançolarını SPK mevzuatı gereği tüm aktiflerini ve pasiflerini satış fiyatı ile yeniden güncellesinler bakalım, ortaya ne çıkıyor? Özkaynaklar kaç paraya çıkıyormuş? Piyasa değeri daha yeni 145 milyon TL.oldu, piyasa fiyatlamıyor diyorlardı, Versinler hadi 250 milyon TL.ye tüm şirketi maden piyasası bu, alicisini biz buluruz merak etmeyin, vermezler çünkü onlarda biliyor hissenin ederinin yaklaşık 13-14 TL. oldugunu, 500 milyon TL.dir bana göre bu şirketin ederi,

8. Yine bilançoyu en son öğrenen bakab yatırımcıları olacak herhalde

Sayfa 49/342 İlkİlk ... 3947484950515999149 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •