Sayfa 309/342 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Şirket her yönüyle (genel kurulda verilen cevaplar, bilanço, yatırım kararları) bizim aklımızla dalga geçiyor.

Hammadde fiyatları artmamış, iyi bir birim fiyatla satış yapmışsın, daha düşük euro ile aldığın hammaddeyi kullanıyorsun ama kar marjların düşüyor. Stokla oynamış olmaları yüksek ihtimal.

Bu yaptıkları üç kağıtların cezasını çekecekler ama ne zaman bilinmez. Zaten sektörde yavaş yavaş başaşağı gitmeye başladılar.

Tüm bakab yatırım ortaklarımızın bayramını kutlar sağlık ve neşe dolu nice bayramlar dilerim.,.Bu güzel insanlara maddi ve manevi üzen Cb ve avanesinin agız tadıyla geçirdiği son bayram olsun insallah...,YTD

3. CB efendi şirketine acilen yabancı ortak bul bu mahdumlarin şirketin içine karpuz misali açmadan sıçacaklar

4. 2011-2014 arası 55 milyon TL.yatirim yaptılar, karsiligi en az 25 milyon EUR tutuyordu belkide daha fazla, sonra 2015-2018 arası da 30 milyon EUR daha yatırım yaptılar toplamda 55 milyon EUR dan fazla yatırım harcaması yapmış oldular, bugün bu harcamanın karşılığı 350 milyon TL. civarıdir, bu yatirimlar başlarken firmanın bir piyasa değeri vardı, sahip olduğu varlıkları vardı, yani arsası, makine teçhizatı stokları demirbaslari taşıtları vs. onuda koyun üzerine ne eder piyasa değeri? en az 500 milyon TL.degilmi? bu hayirsizlar piyasa değerlerinin 1/3 olarak fiyatlanmasina neden müsaade ediyorlar acaba? Gerçekler elbet açığa çıkacaktır bekleyip göreceğiz, biz buradayız CB yoldaş bir yere gittiğimiz yok 20-25 TL.olmadan da satmayacağım

bakab taban 17şubat.jpg arş,vden çıktı bakab taban 17 şubat seklınde

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,698
    27/09/2019 tarihinde Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak 6,05 TL fiyattan 711.779 TLtoplam nominal tutarlı hisse Borsa Dışında Satış Yöntemi ile Bakioğlu Holding A.Ş.'ne devredilmiştir. Buişlemle birlikte Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki payımız/oy hakkımız 27/09/2019 tarihiitibariyle kalmamıştır.İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.

Sayın yarımada bir yorumun olacak mı bu işleme, amcalar ne yapmaya çalışıyorlar.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. Bu arada biz buradayız bir yere gitmedik, yazıyoruz da ne oluyor modundayız,
    Sayın güccük yatırımcı kardeşim ben bir yorum getireyim, "Tüm yollar Holdinge çıkar" diyorum, Holdingin sahip olduğu hisse oranı %62,66 olmuş, yakında Cem BAKİOĞLU'da hisselerini Borsa dışında holdinge devreder ve diğer yancıları da bunlar Kottan çıkma peşindeler diye düşünüyorum,

SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Yapılan Açıklama
    Düzeltme mi :
    Açıklama
    Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : BAKİOĞLU HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
    Hayır
    Görev :
    Varsa Birlikte Hareket Eden
    Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :
    27/09/2019 tarihinde Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak 6,05 TL fiyattan 711.779 TL
    toplam nominal tutarlı alış işlemi Borsa Dışında şirketimizce gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Bak
    Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 27/09/2019 tarihi itibariyle % 62,66
    sınırına ulaşmıştır.
    İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.
    Yukarıdaki açıklamalar, Kurulun özel durumlar tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu ve bu konuda
    tarafıma ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığımı, bilgilerin kayıt ve belgelere uygun olduğunu, konu ile ilgili
    bilgilerin tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimi ve yapılan bu açıklamalardan
    sorumlu olduğumu beyan ederim.
    Konu : Hisse Alım
    Mustafa İçliardıç

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,698
     Alıntı Originally Posted by BLACKM Yazıyı Oku
    Bu arada biz buradayız bir yere gitmedik, yazıyoruz da ne oluyor modundayız,
    Sayın güccük yatırımcı kardeşim ben bir yorum getireyim, "Tüm yollar Holdinge çıkar" diyorum, Holdingin sahip olduğu hisse oranı %62,66 olmuş, yakında Cem BAKİOĞLU'da hisselerini Borsa dışında holdinge devreder ve diğer yancıları da bunlar Kottan çıkma peşindeler diye düşünüyorum,

SÜREKLİ BİLGİLERE İLİŞKİN ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI
    Yapılan Açıklama
    Düzeltme mi :
    Açıklama
    Ad Soyad / Ticaret Ünvanı : BAKİOĞLU HOLDİNG ANONİM ŞİRKETİ
    Hayır
    Görev :
    Varsa Birlikte Hareket Eden
    Diğer Gerçek-Tüzel Kişiler :
    27/09/2019 tarihinde Bak Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. payları ile ilgili olarak 6,05 TL fiyattan 711.779 TL
    toplam nominal tutarlı alış işlemi Borsa Dışında şirketimizce gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte Bak
    Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 27/09/2019 tarihi itibariyle % 62,66
    sınırına ulaşmıştır.
    İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda verilmektedir.
    Yukarıdaki açıklamalar, Kurulun özel durumlar tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu ve bu konuda
    tarafıma ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığımı, bilgilerin kayıt ve belgelere uygun olduğunu, konu ile ilgili
    bilgilerin tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimi ve yapılan bu açıklamalardan
    sorumlu olduğumu beyan ederim.
    Konu : Hisse Alım
    Mustafa İçliardıç

Burası BİST burdan çıkış yok, yok illada çıkacam ben oynamıyorum verin miskelerimi diyorsa bedelini versin nokta...
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 309/342 İlkİlk ... 209259299307308309310311319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •