Sayfa 286/342 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

1. Şirketin finansallarında ciddi bir bozulma yok. Birinci çeyrekte brüt karlılık normalin 2-3 puan altında geldi ama birim fiyat çok düşüktü. İlk çeyrekte ya makarnacılara fazla satış yaptı ya da sektörde genel bir düşüş oldu. Birim fiyatın 4 euronun altına düştüğü çeyrekler daha önce de olmuştu ama bunlar hep çeyreklik bazda kalmıştı.

İkinci çeyrekte bilançonun daha iyi geleceği kesin. Bir de birim fiyatlar normal seviye olan 4 euronun üzerine çıkarsa çok iyi kar rakamı gelecektir.

2. kağıdı takip edenlere soruyorum, neden bu kadar düştü arkadaşlar ? kağıt 4,20 ye gelmiş... neden düştü bu kadar....

3.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    kağıdı takip edenlere soruyorum, neden bu kadar düştü arkadaşlar ? kağıt 4,20 ye gelmiş... neden düştü bu kadar....
    Bak sevgili the pasha, bu hissede tahtada bazı O.Ç ler var, inadına salıyorlar kağıdı, yoksa hissenin finansallari mali durumu çok iyi, kâr etmiş, hasılatı iyi, özkaynakları artmış, 5 tane fabrika çalışıyor, en son 30 milyon EUR yatırımıda 2018 sonuna kadar tamamladılar, en son yaptığı yatırımın değeri kadar bile piyasa değeri yok, diger yatirimlarda cabasi

4. Neredeyse şirketin yıllık 3-5 milyon kar açıkladığı zamanki fiyatlara indik. Endeksin böyle olduğu durumlarda şirket fiyatlamaları komik rakamlara gelebiliyor maalesef.

Ben Bakab için bir olumsuzluk görmüyorum. Tahtada patronla beraber hareket eden kurumlar var. En başta Tacirler ve Ziraat geliyor. Ak ve İş yatırım da bunlarla beraber. Şimdilik fiyatı istedikleri gibi yönlendiriyorlar. Bakalım bu devran nereye kadar dönecek. Bunların işi kendi başlarına olağan akışına bırakmayacakları belli oldu.

Mesela Tacirlerin bilançodan önce 5 üzerinde ısrarla satıp 2-3 gündür sattıklarını yerine koyması manidar.
    Son düzenleme : yarımada; 23-05-2019 saat: 10:42.

5. kağıdın ebesi bellendi, 3,97 oldu, yuhhhhhh beeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    kağıdın ebesi bellendi, 3,97 oldu, yuhhhhhh beeeeeeeeeeeeeeeeeeee

2005 yılından beri elimde tutarım BAKAB'ı ebesi olduğunu bilmiyordum.:notr::(
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. cok olumlu olan temettü haberi güme gitti bu piyasada.. ben sahsen gelecek temettü ile hissedarlık oranımı artırmayı planlıyorum. ha bu arada temettü yerine hisse alım programı acıklasaydı 15 milyon TL lik (temettü kadar) şimdi 7 TL olurduk.. o da ayrı..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bnde temettu ile alım yapacam bu yüzden düşüşü ilgiyle takip edıyorum....Ero bozdurdum alım için tetkikteyim 2-5 bin lotcuk...ytd

Sayfa 286/342 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •