Sayfa 337/342 İlkİlk ... 237287327335336337338339 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
     Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Grup şirketleri malı götürmüş buna da bu kadarını layık görmüşler.

Güccükyatırımcı'da hani bana hani bana demişşş.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

2. işler olağan seyrinde devam etmiş..genel yönetim giderleri ve pazarlama giderlerinde 2şer milyon olmak üzere ve 1 puanlık kar marjında düşüş olmak üzere 8 milyon tl..ayrıca son çeyrek vergi ödememişti bu çeyrek 7 milyonluk bir ödeme mevcut..yüksek ciro pd/satışlara oranı gayet makul..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
    Hisse başı 75 kuruş net temmettü 23 HAZİRAN da hesablarda olacak, ortaklara hayırlı olsun.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Hisse başı 75 kuruş net temmettü 23 HAZİRAN da hesablarda olacak, ortaklara hayırlı olsun.
    Güzel rakam..şirket yüksek ciro elde ediyor ve kara yansıması olduğu anda düşük piyasa değeri hızlıca yukarılara gider..düşük halka açıklık ve az lot sayısı buna imkan verir..
    Bol kazançlar..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku

Dün itibariyle temettülerimiz hesaplara yattı alan ortaklara hayırlı olsun güle güle harcayın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,369
    bu kimlere ambalaj yapıyor diye baktım kimler kimler varmış öyle
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    bu kimlere ambalaj yapıyor diye baktım kimler kimler varmış öyle
    Kimlere yaptığının ne önemi var? Faydası sadece kendine. Yıllardır bilanço üçkağıdı ile kağıdı baskılıyor. En az 60-70 lira olması gereken kağıt 20 lerde.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
    [QUOTE=yarımada;6016106]Kimlere yaptığının ne önemi var? Faydası sadece kendine. Yıllardır bilanço üçkağıdı ile kağıdı baskılıyor. En az 60-70 lira olması gereken kağıt 20 lerde.[/QUOT
    Net Dönem Karı veya Zararı
    66.831.874
    76.176.073
    E]
    Yarımada hocam bilanço yorumunu bekliyoruz.

Sayfa 337/342 İlkİlk ... 237287327335336337338339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •