Sayfa 324/342 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon
Arama sonucu : 2732 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: BAKAB - Bak Ambalaj

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Herkes bu hisseyi bıraktı galiba kimse yazmıyor.

Sektör olarak son yılların en iyi dönemi yaşanıyor. Hem pandemi hem hammadde fiyatları hem de euro/tl tamamen şirketin lehine gelişmeler oldu. Ama bunun ne kadarını bize gösterecekler orasını bilanço ile göreceğiz.
    Ben eski göz agrım olduğundan bırakmadım ama 80 bn max lottan 8 bn lota düştüm .Sattım Ayçes aldım 40 lardan yakın zaman egegubre aldım.Bunlarda da pozısyon azaltıp altın ve Euro aldım.Sn Yarımada süz defalarca yazdınız bu hıssedeki tüm olumlu trend ve beklentıler boşa çıktı.cunku çalıyorlar.yatırım gösterip masraf gösterip indra Gandhi yapıyorlar.ufak hesap pedındelet.Yatırımlar fos çıktı.Yurt üçünde bile ciddi rakipler var rekabette zorlanıyorlar.Araba ıyı ama şoför kötü o yüzden bn nişanı attım bakanla.Kalanlara bol sabır ve kazanç.Uzun vadeli bekleyenlere kagıt 20 de olsa kaçan fırsatlar düşünüldüğünde zarar yınede çıkmaz.ben 8-9 ayda dıger kagıtlarda %200-400 arası kazandım ordan biliyorum yani.Bu arada Tüm yatırımcıların Kyrban bayramı kutlu olsun....Ytd

Alıntı Originally Posted by ALİBEYOĞLU Yazıyı Oku
    Sımdi çalıyorlar dedık araba ıyı şoför kötü dedık yeni hısseye girenler bılemeyebilir yada kv li fıyat artışına aldanan ky lar olabılır bu nedenle manipülasyon cetosuna adını altın harflerle yazdıranları unutulma hakkı gelmeden bi daha başka bir linkten ( daha önce pek çok paylaştığım için degısıklık olsun diye) paylaşıyorum.Bi başkası da maruz kaldıkları vergı cezaları hak Bilgi verırse fotoğrafın boyutu ortaya daha net çıkacaktır....Kalın sağlıcakla...Ytd

4. Genel kurul sonucu ne oldu ???

5. Yıllardır söylediğimiz konuyu genel kurulda şirket yetkilileri de açıkça kabul etmiş.

Bak-Net ve holdinge hizmet alınsın alınmasın ciroya göre belli bir ücret ödenerek para aktarılıyor. Bu şirketlere her sene artan şekilde ücret ödenmesinin başka bir açıklaması yok zaten. Şirket te bu ödemelerin ciroda belli bir oranı geçmediğini söyleyerek bunu resmen kabul etmiş. Yani biz bunu ciroya göre ayarlıyoruz diyorlar.

6. Bu şirket 1 milyar ciro yapsa 50 milyon bile kar edemeyecek galiba.

Yıllardır hep bana hep bana. Şirketi yiye yiye bitiremediler.

BAKAB Konsolide 2020/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 14962051 Yıllık Değ%:90

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    BAKAB Konsolide 2020/6 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 14962051 Yıllık Değ%:90
    :bravo: bakalım yarın bu kâra ne diyecek?
    Bana kalırsa tavanı hak etmiş
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Sayfa 324/342 İlkİlk ... 224274314322323324325326334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •